Reklama

Tradycja Halloween przywędrowała do nas stosunkowo niedawno lecz z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Obchodzone 31 października Święto Duchów to przede wszystkim doskonała okazja do zabawy dla dzieci, ale również dorośli odnaleźli swój sposób na rozrywkę z tej okazji. Zarówno dla dorosłych jak i dzieci Halloween jest sposobem na oswojenie się ze strachem. Nieodłączną częścią Halloween jest atrakcyjne przebranie, najczęściej spotykane charakteryzacje to wampiry, straszydła i potwory, ale nie brak też łagodniejszych wcieleń jak wróżki i postaci z bajek. Dzięki produktom dostępnym na rynku z łatwością można stworzyć niesamowicie realistyczne i jednocześnie przerażające efekty, które na pewno zrobią wrażenie.

 

 

Gama profesjonalnych farb do twarzy i produktów do tworzenia efektów specjalnych Snazaroo, dostępnych w sklepie www.maluje.pl to nieskończona ilość możliwości. Produkty te pozwolą każdemu w łatwy i szybki sposób przeobrazić się w wybranego przez siebie bohatera czy straszydło, stworzyć sztuczne rany oraz blizny. Poniżej prezentujemy kilka produktów, bez których Helloween nie może się odbyć.

W ofercie znajdziemy:

  • Sztuczną krew w formie żelu w wygodnej miękkiej butelce z dozownikiem.
  • Wosk do do tworzenia efektów specjalnych takich jak blizny, rany, zmiana kształtu nosa lub uszu. Wosk jest wodorozpuszczalny i łatwy do usunięcia.
  • Sztuczną krew pozwalająca na stworzenie realistycznych i szokujących efektów specjalnych, w czysty i łatwy sposób.
  • Zestawy tematyczne farb do twarzy.
  • Kredki do twarzy Halloween- zestaw 6 sztyftów w intensywnych kolorach. Łatwe do nałożenia - wyprofilowany kształt pozwala zarówno na pomalowanie większych powierzchni jak i rysowanie szczegółowych linii.

Produkty Snazaroo do nabycia w sklepie internetowym maluje

Idealne na wiele okazji : mecz, urodziny, karnawał, wakacje, długie zimowe wieczory itp. Farby do malowania twarzy można również wykorzystać bez specjalnych okazji w domu. Farby hiszpańskiej firmy Jovi przeznaczone do malowania twarzy i ciała łatwo się rozprowadzają, trwale pokrywają skórę, nawet w trakcie aktywnej zabawy i w łatwy sposób usuwają się pod wpływem wody z mydłem lub mleczka kosmetycznego. Można je nakładać za pomocą pędzla, gąbki lub dłoni. Farby są bezpieczne, nietoksyczne, zawierają barwniki kosmetyczne łagodne dla skóry i posiadają atest PZH. Mogą posłużyć do świetnej rozwijającej wyobraźnię zabawy.
Efektowne farby Alpino do wykonywania ozdobnych makijaży. Specjalnie zaprojektowana dla potrzeb delikatnej skóry dziecka. Farba jest bezzapachowa, o jakości zgodnej z profesjonalnymi kosmetykami;
Farba rozcieńczalna wyłącznie wodą; nakładać należy wilgotną gąbką lub pędzelkiem.
Nie zapomnijcie również o udekorowaniu domu, przyrządzeniu kilku straaasznych potraw oraz oczywiście – przygotujcie tradycyjny lampion z dyni. Gwarantujemy, że tegoroczne Halloween będzie wyjątkowe i niezapomniane.