Reklama
Kidizoom

Fotografia to rozwijające hobby nie tylko dla młodzieży i dorosłych., również dzieci często są pełne zapału do robienia zdjęć czy kręcenia filmów. Oddanie drogiego i skomplikowanego w obsłudze aparatu w ręce najmłodszych nie jest jednak najlepszym pomysłem. W końcu dzieci mogą szybko go uszkodzić lub zgubić. Jeśli chcemy odpowiednio wyposażyć nasze pociechy, tak aby mogły w pełni czerpać radość z tego pasjonującego zajęcia, warto skupić się na urządzeniach prostych, wytrzymałych i stosunkowo tanich, najlepiej stworzonych właśnie z myślą o najmłodszych.

Kidizoom

Ciekawą propozycją wśród sprzętów wybitnie dla dzieci jest aparat cyfrowy Kidizoom Trefl o niezwykle łatwej i intuicyjnej obsłudze, z którą powinny sobie bez problemu poradzić maluchy już od 3 roku życia. Wraz z nim Twoja pociecha zosatnie rodzinnym fotografem lub odkrywcą poszukującym wciąż nowych ciekawostek do upamiętnienia. Fotki można wzbogacić o śmieszne efekty specjalne bezpośrednio w aparacie lub skorzystać z jeszcze większych możliwości programu do edycji zdjęć VTech Kidizoom stworzonego specjalnie dla dzieci. Dostępny jest do ściągniecie z Internetu, a oferuje między innymi możliwość dodawania zabawnych ramek, detali czy animacji.

Kidizoom pozwala zarówno tworzyć własne sesje fotograficzne, jak i kręcić filmy. Olbrzymie możliwości kreowania własnego świata to nie tylko jeszcze więcej wyjątkowej zabawy, ale także rozwijanie wyobraźni i artystycznych talentów. Ponadto miłośnicy interaktywnych zabaw znajdą tutaj zestaw gier, które pomogą wypełnić czas pomiędzy kolejnymi fotograficznymi eksperymentami.

Co niezwykle istotne Kidizoom jest trwały i bezpieczny w użytkowaniu. Dzięki wytrzymałej obudowie możemy spokojnie oddać go w ręce pełnych energii maluchów. Poręczny kształt oraz duże przyciski ułatwiają korzystanie z tego urządzenia. Dzieci mogą podziwiać swoje dzieła na kolorowym wyświetlaczu LCD oraz korzystać z 4-krotnego zoomu cyfrowego.

 

 

 

 

Cechy Aparatu  cyfrowego Kidizoom:

  • śmieszne efekty specjalne,
  • duży podwójny wizjer,
  • gry,
  • wewnętrzną pamięć na ponad 1000 zdjęć,
  • 4-krotny zoom cyfrowy,
  • program do edycji zdjęć ( do ściągnięcia z Internetu)
  • wytrzymała obudowa dostosowana do dziecięcych rączek,
  • intuicyjna obsługa.

Aparat cyfrowy Kidizoom od VTech to naprawdę godna polecenia propozycja, która pomoże wypełnić dziecięcy czas w atrakcyjny i zabawny sposób. Urządzenie w sam raz na rozpoczęcie przygody z fotografią, a przy odpowiednim starcie takie niewinne "cykanie fotek" z wiekiem może przerodzić się w prawdziwą twórczą pasję.

Producent:  VTech

Dystrybutor: Trefl

Kup tutaj: Smyk

ABC Smartfonik

Zwiera aż 8 różnych gier edukacyjnych, uczy alfabetu, cyfr oraz podstaw liczenia, a także wzbogaca słownictwo.Smartfonik posiada duży ekran, na którym wyświetlane są wesołe animacje. Zabawka uczy redagowania krótkich wiadomości tekstowych.

Gdzie kupić

Trefl od: 95,99

Owieczka do łóżeczka

Owieczkę można zamontować przy łóżeczku za pomocą załączonego, regulowanego paska. Brzuszek zwierzątka pełni funkcję lampki nocnej, która mieni się delikatnymi kolorami. Zabawka posiada trzy tryby muzyczne; pierwszy to radosne i wesołe dźwięki, które umilają maluszkowi zabawę; drugi to spokojne odgłosy natury, które działają uspakajająco i pełnią funkcje poznawcze, a tryb kołysanki pozwala maluszkowi spokojnie zasnąć. W ostatnim trybie zabawka po 10 minutach wyłącza się automatycznie. Dodatkowo owieczka posiada regulację głośności, oraz nóżki wykonane z miękkiego materiału, które przy pociągnięciu uruchamiają dźwięki. To idealna zabawka na pierwszy prezent dla noworodka, a także dla każdego maluszka, który lubi zasypiać przy delikatnym świetle.

Gdzie kupić

Trefl od: 89,99