Reklama

Dzieci uwielbiają zabawy w wodzie, uwielbiają chlapać i pluskać się w wannie. Takiej zabawie muszą towarzyszyć ulubione zabawki. Green Toys Seaplane zabawka do wody (ok. 63,00 PLN), to samolot do zabawy dla dzieci, który utrzymuje się na wodzie. Jego konstrukcja sprawia, że zabawka z łatwością pływa po wodzie, co pozwala na zabawę nim, także młodszym dzieciom. Green Toys Seaplane zabawki do wody idealnie nadaje się do zabawy w wannie, basenie czy po prostu na dywanie. Zabawka do wody jest wykonana w 100 procentach z materiałów z recyklingu. Jest to zabawka ekologiczna, która spełnia normy bezpieczeństwa. Kupując taką zabawkę przyczynimy się do ograniczenia liczby odpadów, a tym samym do ochrony naszej planety.

 

Green Toys Seaplane 2

 


Zabawka do wody Green Toys Seaplane to zabawka, którą mogą bezpiecznie bawić się dzieci już od 1 roku życia. Green Toys Seaplane możemy bawić się także poza wanną czy basenem, ponieważ zabawka doskonale sprawdza się, jako maszyna latająca w powietrzu czy sunąca po dywanie.

 

 


Green Toys Seaplane zabawka do wody to produkt dla dzieci wyróżniony przez The American Specialty Toy Retailing Association (ASTRA), wśród najlepszych zabawek 2013 r.

Zalety zabawki:

  • umila zabawę w wodzie,
  • skłania maluchy do aktywności fizycznej,
  • nie zawiera małych elementów niebezpiecznych dla dzieci poniżej 3 roku życia,
  • jest wykonana z materiałów z recyklingu.


Kup tu…