Reklama

 

Jak rozwinąć zdolności manualne dziecka bez ubrudzenia ścian, podłogi, ubrania i wszystkich innych rzeczy, które są dookoła.

Kolorowa mata Aquadoodle jest wykonana z kilkuwarstwowej tkaniny.  Cała magia polega na efektach jaki daje zetknięcie wodnego flamastra z powierzchnią maty. Gdy na jej powierzchni pojawi się kropla wody – zmienia się ona w zieloną plamkę. Gdy woda wyschnie – środek maty znów jest biały.

aquadoodle mata do rysowania dla dzieci

Dookoła maty są rozmieszczone kolorowe kółeczka. Gdy postawimy na niej magiczny flamaster usłyszymy odgłos zwierzaka lub dźwięki farmy.
Dołączony flamaster napełnia sie wodą, można nim malować samodzielnie, albo po włożeniu do żółtego uchwytu. Jak to zrobimy - rozlegnie się wesoły dźwięk.
Po skończonej zabawie mate można wysuszyć, złożyć i położyć na półce. Zajmuje niewiele miejsca i łatwo kolejny raz rozpocząć zabawę od nowa.

Dumel

 

 

Adaś - 18 miesięcy
Aquadoodle standard, Dumel
Mata zrobiła furorę w domu, maluch uwielbia na niej rysować, a mama uwielbia ją za to że nie brudzi :) tak jak farby i kredki.
Testujemy już ponad dwa tygodnie i mata cały czas jest w użyciu. Zabawka jest prosta w użyciu - wystarczy napełnić mazak wodą. Jest bardzo dobrej jakości, na pewno wystarczy na bardzo długo, jest bardzo wytrzymała.
Świetny pomysł na wspólna zabawę - maluch pokazuje rysunki znajdujące się dookoła na macie, które rodzic ma namalować.
Poprzez znajdujące się na macie kontury cyfr i liter mata pełni świetną funkcję edukacyjną - dziecko uczy się je pisać.
Mój maluch na razie tylko zamalowuje je pisakiem - wtedy stają się bardziej widoczne. Mata świetnie pobudza sprawność dziecka, skłania do nauki poprzez zabawę.
Bardzo łatwo ją wyczyścić - wystarczy wilgotna szmatka.
Do testów dostaliśmy matę w rozmiarze 50x50 - jak na warunki domowe trochę za mała, ale świetnie sprawdza się w samochodzie lub w poczekalni do lekarza gdy trzeba czymś zająć malucha.

Zobacz inne pomysły na prezent: