Reklama

Furby jest obdarzoną własną osobowością zabawką, z którą dzieci mają mnóstwo zabawy. Można go karmić, mówić do niego, puszczać mu muzykę, a wszytko to włącznie ze sposobem w jaki będzie traktowało się tego futrzanego robota wpłynie na jego charakter. Furby posiada własne upodobania i antypatie, jest nieprzewidywalny i zabawny. Wyposażenie zabawki w specjalne czujniki, sprawia, że dotknięcie ich powoduje, że zabawka kiwa się czy zabawnie się zachowuje.

 

Furby

 

Furby zwija się też i zasypia, potrafi bawić się sam, nawet jeśli mały opiekun nie zwraca na niego uwagi. Będzie mówił do siebie lub zdrzemnie się gdy już strasznie się znudzi. Ta inteligentna zabawka czasem może potrzebować utulenia lub podrapania po plecach, zupełnie jak żywe zwierzątko. Furby to zabawki interaktywne, którą trzeba się opiekować, spędzać z nim czas, uczyć nowych rzeczy. Jest to wspaniałe przygotowanie do kupna żywego zwierzątka. Furby współpracuje z iPadem i iPhonem.

 

Furby


Interaktywny Furby to hit wśród inteligentnych zabawek w Polsce. Firma Hasbro wypuściła na rynek jeszcze nowszą wersję zabawki. Początkowo Furby Boom (ok. 194,00 PLN) trafił do sprzedaży w USA. Już teraz można zakupić zabawkę w wersji anglojęzycznej. Do Polski Furby Boom trafi w połowie przyszłego roku.

 

 

Furby

 

Czym zaskoczy nas udoskonalony Furby Boom:

  • posiada kolorowe futerko, które zdobią paski, fale czy zygzaki;
  • stworek może znosić jajka, co jest możliwe po zastosowaniu specjalnej aplikacji dostępnej na urządzenie mobilne;
  • Furby może znieść do 50 jaj, które stworzą niemałą populację zamieszkującą wirtualne miasto;
  • zabawka posiada większą pojemność procesora,
  • zabawka doskonale współpracuje z iPadem i iPhonem, dzięki czemu specjalne aplikacje zainstalowane na tych urządzeniach sprawiają, ze można karmić Furbiego, dbać o jego zdrowie;
  • dodatkowo z każdego jajka wykluwa się mały Furby, którym możemy się opiekować i troszczyć wraz z zabawką Furby;
  • malucha można myć, pielęgnować, ubierać czy dekorować mu pokój;
  •  wspaniała zabawa gwarantowana.

 

furby

 

Kup tu…