Reklama

Laktatory elektryczne do 200 zł

 

            Najtańsze laktatory elektryczne są zazwyczaj lżejsze i bardziej poręczne od swoich droższych odpowiedników. Często są zasilane na baterie, tak więc możemy spokojnie zabrać je ze sobą w podróż. Producenci proponują nam w tej kategorii dość proste, podstawowe funkcje.

 

Laktator elektryczny Happy Familly plus smoczek i zawór ssący

Laktator elektryczny Happy Familly plus smoczek i zawór ssący

 

Producent: Happy Familly

Cena: ok. 130 zł

Laktator z opcją zwiększania wydajności odciągania pokarmu, wykonany z trwałego materiału bez bisfenolu A. Płynna regulacja siły ssania oraz kompatybilność z butelkami AVENT to kolejne udogodnienia dla karmiących mam. Posiada zasilacz oraz wbudowany akumulator, zapewniający do 2 godzin pracy.

Kup tu: klautel.pl

 

Laktator elektryczny SENSI

Laktator elektryczny SENSI

 

Producent: BabyOno

Cena: ok. 150 zł

Wysoki poziom wydajności oraz komfortu, w połączeniu z niewielkimi rozmiarami i prostą obsługą. Zasilanie sieciowe i na baterie. Wolny od bisfenolu A.

Kup tu: e-pieluszka.pl

 

Odciągacz elektryczny GAIA

 

Producent: Tufi

Cena: ok. 140 zł

Bardzo proste i kompletne urządzenie, pozwalające odciągać pokarm z użyciem tylko jednej ręki. Zasilanie na bakterie.

Kup tu: sklepitp.pl 

 

Laktator elektryczny

Laktator elektryczny

 

Producent: Canpol babies

Cena: ok. 200 zł

Posiada aż trzystopniową regulację siły ssania. Silikonowa wkładka masująca podnosi komfort oraz pomaga regulować laktację. Zasilanie sieciowe oraz na baterie stwarza możliwość bezproblemowego transportowania urządzenia.

Kup tu: krasnolandia.pl

 

Laktatory elektryczne do 500 zł

 

           To właśnie w tej grupie znajduje się większość najchętniej kupowanych przez mamy laktatorów. Klientki cenią sobie odpowiedni stosunek jakości do ceny oraz liczne udogodnienia: wielofazowy system odciągania pokarmu, szeroki zakres regulacji siły ssania, pamięć elektroniczna.

 

Laktator elektroniczny AVENT Natural

Laktator elektroniczny AVENT Natural

 

Producent: Philips

Cena: ok. 400 zł

Zapewnia perfekcyjną kontrolę nad siłą, szybkością i rytmem ssania. Posiada unikalną funkcję elektronicznej pamięci, możemy też wybrać sterowanie ręczne urządzeniem. Nie zawiera bisfenolu A, zasilany na baterie oraz sieciowo.

Kup tu: babyclub.pl

 

Elektroniczny laktator pokarmu

Elektroniczny laktator pokarmu

 

Producent: Tommee Tippee

Cena: ok. 320 zł

Należy do kolekcji Closer to nature, nagradzanej za ułatwianie mamom naprzemiennego karmienia piersią i butelką. Prosty w użyciu, cichy i dyskretny, z pompką mającą 4 fazy ssania. W zestawie pojemnik do sterylizacji. Wolny od bisfenolu A.

Kup tu: babyclub.pl

 

Laktator elektryczny dwufazowy SENSIDUO

Laktator elektryczny dwufazowy SENSIDUO

 

Producent: BabyOno

Cena: ok. 280 zł

Niezwykle cichy laktator, o szerokim zakresie regulacji siły ssania. Wolny od bisfenolu A, zasilany sieciowo i na baterie. Dwufazowy tryb pracy umożliwia delikatne, a jednocześnie efektywne ściąganie pokarmu.

Kup tu: babyclub.pl

 

Laktator elektryczny Ameda Lactaline

Laktator elektryczny Ameda Lactaline

 

Producent: Ameda

Cena: ok. 430 zł

Niezwykle funkcjonalny laktator, z niezależną regulacją siły i szybkości ssania. Wyjątkowo lekki i poręczny, a jednocześnie efektywny. Wolny od bisfenolu A, wyposażony w specjalną formułę, zapobiegającą rozwojowi wirusów i bakterii.

Kup tu: elmedico.pl

 

Laktator elektroniczny NUK e-motion

Laktator elektroniczny NUK e-motion

 

Producent: Nuk

Cena: ok. 330 zł

Dwufazowy system odciągania, płynna regulacja siły ssania oraz ergonomiczny kapturek ssący OptiForm. Uniwersalny laktator, pasujący do wielu butelek NUK. W zestawie m.in. silikonowy smoczek oraz pojemnik na mleko.

Kup tu: redcoon.pl

 

Laktatory elektryczne powyżej 500 zł

 

            W tej cenie dostaniemy najwyższej jakości urządzenia, stworzone z myślą o aktywnych, wymagających kobietach. Umożliwią odciąganie pokarmu z obu piersi jednocześnie, komfortowe pozyskiwanie mleka w podróży, a także zapewniają eleganckie i stylowe akcesoria. W tej kategorii na polskim rynku rządzą produkty marki MEDELA.

 

Laktator Freestyle MEDELA

Laktator Freestyle MEDELA

 

Producent: Medela

Cena: ok. 1300 zł

Wyjątkowo poręczny, a jednocześnie funkcjonalny laktator, pozwalający na odciąganie mleka także z dwóch piersi naraz. Specjalna konstrukcja lejków i dwufazowy system odciągania zapewniają maksymalny komfort, dodatkowo w zestawie praktyczna torba z chłodziarką. Naładowany akumulator zapewnia 3 godziny nieprzerwanej pracy laktatora.

Kup tu: babyclub.pl

 

Laktator elektroniczny Swing MEDELA

Laktator elektroniczny Swing MEDELA

 

Producent: Medela

Cena: ok. 490-590 zł

Jeden z najpopularniejszych laktatorów, wyjątkowo wydajny i wygodny w użyciu. Idealny dla kobiet aktywnych, wielokrotnie nagradzany i wyróżniający się atrakcyjnym designem. Brak bisfenolu A, zasilanie sieciowe lub na baterie.

Kup tu: minikraina.pl

 

Laktator elektroniczny dwufazowy w plecaków Pump In Style Advanced

Laktator elektroniczny dwufazowy w plecaków Pump In Style Advanced

 

Producent: Medela

Cena: ok. 1200 zł

Nowoczesny, stworzony z myślą o kobietach aktywnych, korzystający z laktatora często poza domem. Zestaw jest wbudowany w praktyczny plecak i wyposażony w chłodziarkę. Umożliwia odciąganie pokarmu z dwóch piersi jednocześnie, zawiera akumulatorki oraz zasilacz samochodowy.

Kup tu: smyk.com