Reklama

Cebuszka to specjalna poduszka relaksacyjna, która w okresie ciąży zadba o wygodę przyszłej mamy i bezpieczeństwo maluszka. Idealnie dostosowując się do zmieniających się kształtów kobiety, pozwala na efektywny wypoczynek. Sprawdza sie w wielu sytuacjach, gdzie rosnący brzuszek utrudnia codzienne funkcjonowanie. Odciąża kręgosłup, w nocy pomaga w znalezieniu wygodnej pozycji podczas snu, w dzień zaś podłożona pod plecy zwiększa komfort siedzenia.

Po narodzinach maleństwa

Rola Cebuszki nie kończy sie jednak wraz z przyjściem na świat maluszka, a jedynie nieco zmienia. Od tego momentu wspomoże mamę podczas karmienia, lokując niemowlę idealnie na wysokości piersi, co zdecydowania odciąża kręgosłup, a jeszcze później zapewni stabilne oparcie dziecku podczas nauki siadania. Ponadto odpowiednio ułożona w przytulne gniazdko będzie stanowić bezpieczne miejsce, z którego ciekawskie maleństwo może obserwować co dzieje się dookoła.

Cebuszka - poduszka dla mamy i maluszka

Magia mikropereł dla mamy

Cebuszka posiada podłużny kształt litery C. Jej wypełnienie stanowią drobne mikroperły,  które przesypując się sprawiają, że poducha idealnie dostosowuje się do kształtu ciała, czy to mamy, czy spoczywającego na niej maleństwa. Co ważne nie traci ona tych właściwości nawet przy długotrwałym i intensywnym użytkowaniu. Jednocześnie perełki zapewniają relaksujący, odprężający masaż. Wkład zamknięty jest w eleganckim pokrowcu z wysokogatunkowego delikatnego weluru, dostępnego w szerokiej palecie kolorów i wzorów.

Cebuszka - poduszka dla mamy i maluszka

Cebuszka wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, całkowicie bezpiecznych dla korzystającego z niej maluszka, nawet jeśli jest alergikiem. Poducha prezentuje się naprawdę imponująco zarówno pod względem swojej funkcjonalności, jak i estetycznego, przyjemnego dla oka wykonania.

Cechy Cebuszki:

  • podłużna poducha w kształcie litery C,
  • w okresie ciąży zwiększa komfort przyszłej mamy,
  • po urodzeniu dziecka ułatwia karmienie i opiekę nad maluszkiem,
  • stanowi stabilne oparcie podczas nauki siadania, dając dziecku poczucie bezpieczeństwa, 
  • wypełnienie z mikropereł idealnie dostosowuje się do kształtu ciała,
  • antyalergiczna,
  • wysoka jakość wykonania i elegancki wygląd.

Producent:  Ceba

Kup tu: cebababysklep.pl

 

Poduszka dla mam karmiących oraz ich dzieci. Ktoś powiedziałby, że jest ich wiele na rynku, owszem jest, ale nie takich! Bardzo żałuję że w ciąży z Wiki nie miałam właśnie Ceby, a innej marki poduchę, która ugniotła się (od mojego spania na niej i ciężaru) i w żaden sposób nie mogłam dobrze ułożyć w niej Wikusi. Ceba posiada wkład z mikrogranulek, takie male kuleczki styropianowe, więc po każdym użyciu możemy ją wstrząsnąć i wraca ona do pierwotnej postaci. Ja sama znalazłam dla niej wiele zastosowań. Podkradam ją w nocy dzieciakom i patule w Cebe mój obolały kręgosłup. Ceba dla Adaśka jest niezbędną towarzyszką zabaw! To dzięki Cebuszce Adaś usiadł po raz pierwszy!!!!
Ceba zabezpiecza Małego przed upadkiem. Wika lubi wylegiwać się na niej jak na wielkim wężu, często razem z Adasiem ogląda bajki opierając się o Cebe. Jednak podstawową funkcją jaką pełni Ceba w naszym domu to karmienie. Ada ma 6 miesięcy, jest duży i ciężki, dzięki Cebuszce, ja jako matka, mam komfort karmienia, a Adaś wygodę. Bez niej, cóż, nie byłoby mi tak łatwo. Pewnie Mały jadałby w leżaku, lub jakimś fotelu, a tak przytulamy się i kochamy. Wszystkim Mamusiom polecamy Cebuszkę, zastosowań jest cała masa! Jest idealna dla Maluszka jak i dla 2.5latki  Dziecko z niej nie wyrasta!

 


Mama Ilona