Reklama

 

Maluszka Czas. Plan Aktywności Dzień po Dniu

Wraz z przyjściem dziecka na świat życie rodziców zmienia się diametralnie i musi zostać podporządkowane wymaganiom nowego członka rodziny, które do tego wydają się być zupełnie nie uporządkowane. Jednak nic bardziej mylnego. Po dokładnej obserwacji szybko zorientujemy się, że potrzeby dziecka powtarzają się cyklicznie i są bardzo regularne.

 

W śledzeniu wszystkich aktywności pociechy pomoże mamom pomysłowy dzienniczek Maluszka Czas .   Notowanie w nim informacji dotyczących noworodka, takich jak pory i sposoby karmienia, czas snu czy zmiany pieluszki, pomoże opanować początkowy chaos po porodzie. Śledząc zapiski będzie można przewidzieć potrzeby maluszka, a tym samym lepiej zaplanować swój czas, aby uniknąć płaczu wywołanego głodem lub zmęczeniem. Dobrze przygotowani na daną sytuację rodzice to spokojniejsze dziecko. Ponadto regularne śledzenie notatek pomoże lepiej poznać własne maleństwo oraz ułatwi wykrycie jakichkolwiek nieprawidłowości.

Maluszka Czas pozwala zintegrować wszystkie te dane w jednym miejscu, w przejrzysty i łatwy do ogarnięcia sposób. Dodatkowo zawiera Niezbędnik dla Mamy stanowiący zbiór najważniejszych informacji przydatny w pierwszych miesiącach życia pociechy. Rodzice znajdą tutaj etapy rozwoju dziecka, terminy szczepień, siatki centylowe, a także prawne informacje o becikowym oraz urlopie macierzyńskim i wychowawczym.

W dzienniczku znalazło się również miejsce na własne notatki, pozwalające na zapisanie przełomowych wydarzeń z życia maluszka. Zamienia ono zwykły organizer w pamiętnik, do którego będzie można z sentymentem zajrzeć po latach. Takie zapiski mogą także okazać się bardzo pomocne podczas wizyty u lekarza lub w przypadku powierzenia opieki nad szkrabem babci lub niani.

Maluszka Czas dostępny jest w wygodnym formacie, dzięki czemu bez problemu można go wszędzie ze sobą zabrać. Plusem jest również twarda oprawa, gwarantująca trwałość i elegancki wygląd organizerowi.

Producent:  Wydawnictwo Sierra Madre