Reklama

Przygotowanie atrakcji na dziecięcą imprezę to nie lada wyzwanie. Czasem najprostsze pomysły są najlepsze. Zobaczcie jak można zrobić wielkie bańki mydlane, które wyzwolą w dzieciach falę radości i sprowokują szalona zabawę przed długie godziny.

Profesjonalny zestaw do zamykania w bańkach

Zestaw pozwala na zamknięcie dziecka w bańce mydlanej. To nie tylko niesamowite wrażenie dla malucha, ale również fantastyczny moment na zrobienie niezwykłego zdjęcia. W komplecie znajdziecie plastikową podstawkę na płyn o średnicy 52cm do środka którego trzeba wstawić plastikowy podnóżek np. z IKEA. Dodatkowo w zestawie są koła o średnicy 50 cm , które nasączone płynem, po podniesieniu otaczają stojące w środku dziecko magiczną bańka mydlaną. kup tu
Do zestawu trzeba dokupić płyn. (fot. www.animek.com.pl)

 

HOP HOP Bańki mydlane

Dzięki specjalnym rękawiczkom i magicznej miksturze płynu do robienia baniek, można ją złapać w ręce, zatrzymać na dłużej, obracać, zgniatać, zakręcić, podbijać i  żonglować.

 

Czekoladowe bańki mydlane TUBAN - czoko-bańki

Kto się oprze małym bańkom mydlane firmy TUBAN o zapachu i kolorze czekolady. W zestawie znajdziecie płyn do baniek mydlanych w pojemniczku 60ml ze słomką do dmuchania (dwa oczka).

Sznurek PRO do wielkich baniek mydlanych

Można nim robić olbrzymie bańki. Sznurek dostępny jest w szerokiej gamie kolorów (zarówno sam sznurek, jak i rączki). Całkowita długość sznurka ok. 3 metry, długość raczek to 1 metr.

Sznurek PRO chmura baniek

Specjalne skonstruowane urządzenie do puszczania chmury baniek o średnicy około 25cm. Sznurki przeznaczone na pokazy jak i do użytku w ogródku. Doskonała zabawa nawet przy większej ilości dzieci, każdy może "pęknąć" swoją bańkę :)

Obręcz PRO motylek do baniek mydlanych

Bańki łączą się i rozdzielają tworząc niesamowite efekty. Motylek PRO dzięki większej powierzchni nasączenia pozwala dłużej puszczać bańki po jednorazowym zamoczeniu niż standardowa obręcz, dodatkowo puszcza bańki o różnej wielkości.

Obręcz PRO multi motylek do baniek mydlanych

Motylek PRO dzięki większej powierzchni nasączenia pozwala dłużej puszczać bańki po jednorazowym zamoczeniu niż standardowa obręcz, dodatkowo puszcza bańki o różnej wielkości.

Płyn do baniek mydlanych TUBAN

Płyn do baniek mydlanych wymyślony i produkowany przez polską firmę Tuban. Pozwala na puszczanie efektownych, wielkich baniek, nawet ponad 2 metrowej średnicy oraz bardzo trwałych maleńkich. Warto kupić pojemnik, którego zawartością będziemy uzupełniać małe, dziecięce bańkownice.

Kup tu: Tuban.pl

Kup tu: czerwonykapturek.com.pl