Reklama

Kolorowe, zadziwiające i fascynujące, chyba nie ma osoby, która przeszłaby obojętnie obok baniek mydlanych. Przezroczyste, a jednak tęczowe- zabawa nimi jest idealna dla dzieci w każdym wieku, po drobnych modyfikacjach, możemy bawić się z dzieckiem od urodzenia aż do wieku przedszkolnego. Multi – Bubbler to podwójny zestaw do robienia wieeeelkich baniek mydlanych.

 

 

W zestawie znajdziemy dwa koła- jedno do robienia większych pojedynczych baniek, drugie do „masowego tworzenia bąbelków”, płyn 250ml i podstawka na płyn. Bańki dają dużo możliwości różnorodnej zabawy, można je łapać, wydmuchiwać, próbować utrzyma je jak najdłużej w powietrzy aby nie pękły itd.

 

Parowiec do puszczania baniek w wannie , kąpiel nabierze nowego znaczenia, bańki wypuszczane są kominem parowca, ma własny napęd, w zestaw wchodzi również płyn do baniek mydlanych o pojemności 42ml.

Pirat do baniek mydlanych , w komplecie z tubką płynu 70ml. Podczas dmuchania pirat podnosi się w beczce i wydmuchuje fantastyczne bańki.

Samochód zdalnie sterowany do baniek . Sterowanie samochodem jest proste i nawet małe dzieci świetnie sobie radzą - dwa przyciski na pilocie (do przodu, do tyłu) i obrotowa tarcza do skrętów jest łatwa do opanowania nawet dla przedszkolaka. W zestawie płyn do baniek mydlanych o pojemności 42ml oraz pilot. Dla dzieci w wieku 4+. Na baterie.

Kolejna nowość w ofercie Pustefix - wiatraczek bańkowy ze zbiornikiem! Wystarczy wyjąć zatyczkę z końca rurki doprowadzającej i nadusić zbiorniczek - wajcha w górnej części umożliwia "pompowanie" baniek. W zbiorniku 125ml płynu, można napełniać ponownie po wyczerpaniu.

Nowość 2014 - pistolet do baniek mydlanych Czerwony Miś, Niebieski Kot lub Zielona Żaba. Należy zamoczyć lufę w płynie i pociągać za spust - nie potrzeba baterii. W zestawie płyn 70ml i podstawka na płyn. Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat.

Super zabawa nie tylko dla dzieci zachęcamy, aby każdy od czasu do czasu otworzył sobie u siebie taką prywatną fabrykę i produkował kolorowe bańki.

Podczas zabawy bańkami mydlanymi dzieci:

  • puszczając bańki mydlane ćwiczą swój oddech i aparat mowy
  • łapiąc bańki  dziecko ćwiczy koordynację ruchową i orientację w przestrzeni

 

 
Wspaniały pomysł na prezent.

Gdzie kupić

czerwony kapturek od: 35
czerwony kapturek od: 149
czerwony kapturek od: 19
czerwony kapturek od: 199