Reklama

Intelligent Potty to jedyny w swoim rodzaju inteligentny nocnik, który sprawia, że przygoda z pieluchami kończy się happy endem. Dziecko siadając na nocnik Intelligent Potty, po dwóch sekundach słyszy odgłos spływającej wody, co pobudza je do sikania. Po załatwieniu się i wstaniu maluch nagradzany jest pochwałą nagraną przez rodzica (np. „Brawo Antku!”) i triumfalną melodyjką (10 dostępnych wersji). Dzięki temu nauka korzystania z nocnika staje się zabawą i wywołuje pozytywne emocje. Pochwały można nagrywać i zmieniać nieskończoną ilość razy.

 

Intelligent Potty to także ergonomiczny design. Odpowiednio wyprofilowane oparcie sprzyja prawidłowej postawie ciała podczas siedzenia, a wyjmowany wkład ułatwia opróżnianie i czyszczenie nocnika. Z myślą o chłopcach zaprojektowano także specjalną osłonkę z przodu nocniczka, która sprawia, że nic nie wydostaje się na zewnątrz. Intelligent Potty doskonale łączy design z komfortem i funkcjonalnością.

 

Spośród innych nocników dostępnych na rynku wyróżnia go także żywa, energetyczna kolorystyka. Intelligent Potty dostępny jest w takich kolorach, jak rubinowy, liliowy, mleczny, turkusowy czy miętowy.

Najważniejsze cechy:

  • komfort i funkcjonalność
  • wyprofilowane oparcie dające wygodę i prawidłowe siedzenie
  • specjalna osłonka dla chłopców
  • dostępne w różnych kolorach

Dystrybutorem na Polskę jest Ceba Baby


Zobacz inne pomysły na prezent: