Reklama

Baby Bug od Kids Kit (49 PLN) to zabawny i wygodny nocnik dla dziecka zaprojektowany specjalnie dla dzieci w różnym wieku. Jego przyjazna forma zachęca do samodzielnego korzystania i ułatwia pożegnanie z pieluszką. Doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku tych najmłodszych, jak i nieco starszych pociech.

Konstrukcja Baby Bug, oparta na czterech solidnych nóżkach, jest wyjątkowo stabilna i wytrzymała, co zapewnia nawet wyjątkowo ruchliwym użytkownikom bezpieczeństwo i zapobiega przewróceniu nocniczka oraz rozlaniu zawartości. Odpowiednio wyprofilowane siedzenie gwarantuje z kolei wygodę, aby maluszek czuł sie na nim komfortowo.

Jednak tym co najbardziej wyróżnia model Baby Bug spośród produktów swojej kategorii jest wbudowany dozownik papieru toaletowego. Mając rolkę zawsze pod ręką unikniemy ciągłego biegania po papier czy chusteczki. Ponadto taki dodatkowy gadżet będzie atrakcją dla dzieci.

W utrzymaniu higienicznej czystości Baby Bug pomaga wyjmowany zbiorniczek, zdecydowanie ułatwiający opróżnianie i mycie nocniczka. Produkt ten jest, więc wyjątkowo wygodny i dla dzieci, i dla ich rodziców.

Baby Bug - Zabawny i Przyjazny Nocniczek

Nocniczek Baby Bug, podobnie jak wszystkie artykuły KidsKit, wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i z dużą dbałością o szczegóły. Wszystkie jego elemnty idealnie do siebie pasują, a całość nie zmieni koloru, ani nie odkształci się nawet podczas długiego i intensywnego użytkowania.

Cechy Baby Bug - Zabawnego i Przyjaznego Nocniczka:

  • nowoczesny i ciekawy design zachęci maluchy do samodzielnego korzystania,
  • wyprofilowany dla wygody małych użytkowników,
  • stabilny, a tym samym bezpieczny,
  • wbudowany podajnik papieru,
  • wyjmowany zbiorniczek ułatwiający czyszczenie.

Zalecany dla dzieci od 12 do 36 miesiąca życia.

Dystrybutor: Helve

pinkorblue.pl