Reklama

AquaPlay to rewelacyjna zabawka do wody dla dzieci, oferująca pobudzającą wyobraźnię rozrywkę. Dokładnie jest to system kanałów wodnych, który można łączyć w dowolnych kombinacjach, rozbudowywać i uzupełniać o liczne akcesoria. Swoboda konstruowania i modyfikowania takiego wodnego miasta rozwija dziecięcą kreatywność, a zabawa z wodą sprawia dużo radości. Kolorowe łódki, tamy, śluzy z wodoszczelnymi grodziami, żuraw portowy czy pompa służąca do regulacji poziomu wody to tylko część wzbogacających zabawę atrakcji, które udostępnia AquaPlay.

AquaPlay

 

Prosty system rozkładania umożliwia szybkie połączenie poszczególnych elementów, a tym samym błyskawiczne przygotowanie zestawu do zabawy. Dostępne są duże komplety, którymi z powodzeniem może bawić się zarówno jedno dziecko, jak i znacznie większa grupa maluchów oraz walizkowe zestawy, szczególnie praktyczne podczas wyprawy na plażę, wyjazdu do rodziny czy wizyty u znajomych.

AquaPlay

 

Jako że AquaPlay został zaprojektowany i jest produkowany w Szwecji, spełnia wszelkie europejskie normy dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Ponadto producent daje 3 letnią gwarancję, tak więc możemy mieć pewność, że zabawka ta nie będzie jednosezonową atrakcją, a posłuży maluchom znacznie dłużej.

AquaPlay

 

Dystrybutor: Planeta Puchatka

Planeta Puchatka