Reklama

Wśród prezentów na I Komunię Świętą w cenie do 500 zł znajduje się bardzo ciekawy produkt, jakim jest edukacyjny tablet dla dzieci  EduTab 2, a także szereg sprzętu sportowego pozwalającego na zabawę na świeżym powietrzu.

Tablet EduTab2

Tablet multimedialno-edukacyjny EduTab2 dla dzieci w wieku 7-12 lat!

Tablet oprócz rozrywki, dostarczy też dzieciom sporą dawkę wiedzy i pozwoli na rozwinięcie licznych umiejętności. EduTab2 to pełnowartościowy tablet. Posiada 7 calowy ekran pojemnościowy HD. Kauczukowa obudowa chroni urządzenie przed uszkodzeniami. EduTab2 posiada 1 GB RAM, pamięć wbudowaną: 4GB. Tablet ma kolorowy interfejs specjalnie dedykowany dzieciom.

Edutab2 w sprzedaży od połowy kwietnia w sieciach handlowych i internecie, cena samego tabletu to: 390zł, z zestawem EduSET: 430zł.

Producent: Overmax

Rower Transformers 20"


Najwyższej jakości włoski rowerek dziecięcy na licencji "Transformers". Wyprodukowany przez Dino Bikes - uznaną europejską firmę z 90-letnią tradycją. Niezwykle oryginalny design i solidna konstrukcja wyróżniają ten rowerek spośród tysięcy innych. Rower wykonano z ogromną dbałością o każdy szczegół, zarówno od strony technicznej jak i wzorniczej. Szczegóły techniczne: przerzutki SHIMANO 6-biegowa przerzutka, rama wykonana jest ze stali, lekka i wytrzymała, układ hamulcowy: aluminium w układzie V- brake - przód i tył ręczny zaciskowy.

Producent: Vision One

Trikke T5 JOGO


Trikke T5 JOGO - rozmiar dziecięcy - dla dzieci w wieku 4-8 lat, od 90cm do 1,35m
Dzieci lubią zabawy na powietrzu i czerpią dużo radości z aktywności fizycznej. Korzystając z tego wehikułu będą mogły jeździć z kocią zwinnością i balansem, budując jednocześnie swoją koordynację. Dwie platformy pod stopami dają dziecku poczucie bezpieczeństwa, gwarantując zabawę bez lęku i obaw, że spadnie z pojazdu.

Wrotki do jazdy miejskiej - Skorpion Quadline 

Zaprojektowany w Stanach Zjednoczonych model Skorpion Quadline jest kierowany do miejskich wrotkarzy wymagających lekkości wrotek do jazdy szybkiej, amortyzacji jak w łyżworolkach i stabilności takiej, jak we wrotkach klasycznych. Wrotki Skorpion Quadline są efektem współpracy dwóch firm wykorzystujących to, co najlepsze w technologii i stylizacji wrotkarskiej.

skorpionskates.pl