Reklama

Propozycje prezentów dla dzieci z okazji I Komunii Świętej w cenie do 150 zł. Pomysły na podarunki religijne, edukacyjne i typowo rozrywkowe.

Medalik lub krzyżyk

prezent na komunię świętą medalik
prezent na komunię świętą krzyżyk

Apart

Pismo Święte

 Najnowszy przekład Pisma Świętego z komentarzem opracowany przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. Pismo Święte dla całej rodziny - pierwszy przekład w trzecim tysiącleciu. Realizacja projektu trwała 12 lat. Wzięło w nim udział ok. 90 osób (m.in. biblistów, redaktorów, polonistów, językoznawców). Księgi Pisma Świętego zostały przetłumaczone z języków: hebrajskiego, aramejskiego i greckiego. Wydanie wyróżnia  maksymalna wierność tekstowi oryginalnemu, z uwzględnieniem w tłumaczeniu zasad współczesnego literackiego języka polskiego.

Autorzy uwzględnili w tłumaczeniu i komentarzach do tekstu biblijnego współczesnych badań nad Pismem Świętym.

Edycja Świetego Pawła

Lornetka Celestron 7x35 UpClose

Lornetka Celestron 7x35 UpClose

Lornetka sprawdzi się szczególnie dobrze w roli prezentu w przypadku małych przyrodników, uwielbiających wszelkiego rodzaju obserwacje natury. Wybierając model warto przede wszystkim zwrócić uwagę na dostępne powiększenie oraz jej wagę, która nie powinna być zbyt duża, żeby nie sprawiać dziecku trudność w transporcie. Za 109 zł możemy już mieć wysokiej jakości, trwałą, i poręczną lornetkę   Celestron 7x35 UpClose wyposażoną w starannie wykonaną optykę oraz gumowy korpus dla pewnego chwytu. Do takiego prezentu warto na przykład dołączyć klucz do rozpoznawania ptaków lub wybrany album przyrodniczy.

Teleskopy.pl

Głośniki WOW od KAKKOii

WOW od KAKKOii to nowoczesne bezprzewodowe głośniki utrzymane w oryginalnym, urbanistycznym stylu. Sprawdzą się w każdym miejscu, w którym tylko dziecko mogło by chcieć posłuchać muzyki, w parku, na plaży czy na przerwie w szkole. Kompaktowe rozmiary, wytrzymałość oraz łatwość podłączenia to ich główne atuty. Głośniki WOW będą w stanie odbierać muzykę od każdego urządzenia wyposażonego w Bluetooth, jak smartfon, tablet czy laptop. Można je wielokrotnie ładować, a dostęne są w 5 atrakcyjnych kolorach. Super prezent, który uzupełni kolekcję gadżetów przydatnych w korzystaniu z mobilnych urządzeń.

kakkoii.pl

Zegarek LED Dotykowy

Wskaźnik czasu LED aktywowany jest poprzez dotknięcie tarczy zegarka. Mrugająca, biała dioda wskazuje godzinę, a wszystkie świecące diody LED (niebieskie i białe) wskazują minuty. Idealny podarunek dla lubiących nowinki techniczne dzieci, którym z przyjemnością pochwalą się równieśnikom.

sklepy24.pl

Aparaty fotograficzne

Cyfrowe aparaty fotograficzne

Klasycznym prezentem na Pierwszą Komunię jest również cyfrowy aparat, który wprowadzi najmłodszych w fascynujący świat fotografii. W kategorii tej dostępne są modele typowo dziecięce ozdobione motywami disnejowskimi (Soundmaster dla dzieci - 1) lub bardziej przyszłościowe, o prostej, stylowej formie (Fuji FINEPIX C20 - 2). W tym drugim przypadku możemy także zdecydować się na zakup aparatu w jakimś oryginalnym kolorze (Genius G-Shot 507 - 3). Przy wyborze modelu warto jedank przede wszystkim zwrócić uwagę na parametry techniczne, a w szczególności dostępny zoom optyczny oraz wielkość matrycy. Natomiast ilość megapikseli nie ma aż takiego znaczenia, gdyż do amatorskich zastosowań w zupełności wystarczą 3-4 megapiksele.

mixelectronics.pl