Reklama

Małe dziewczynki od zawsze lubiły bawić się w dom, w swoich zabawach naśladują swoje mamy, same wcielają się w rolę matek. Każda mała dziewczynka marzy by mieć lalkę niemowlaka, która mogłaby się opiekować, karmić i przewijać tak, jak robi się to z prawdziwym dzieckiem.

Breast Milk Baby (ok. 290 PLN) to piękna lalka niemowlak, którą można karmić tak jak prawdziwe dziecko.  Do zabawki dodatkowo dołączona jest specjalna kamizelka, na której znajdują są zaopatrzone w czujniki kolorowe kwiatki, umieszczone w takich miejscach jak piersi. Kiedy zbliżamy do nich usta lali, zaczynają wykonywać ruchy jak przy karmieniu i wydaje ona odgłosy ssania.

 

Zabawa jest bardzo realistyczna i pozwala dziecku bawić się lalką tak jak prawdziwym niemowlakiem. Lala płacze jak jest głodna, kiedy karmi się ją jest zadowolona. Po jedzeniu trzeba poczekać jak maluchowi się odbije zanim sie go położy. Zabawa nie różni się praktycznie od opieki nad prawdziwym niemowlakiem. Twórcy zabawki przez swój produkt promują karmienie dziecka piersią, które jest najzdrowsze i najkorzystniejsze dla dziecka i dla matki. Uczą właściwej opieki nad dzieckiem.

 

Breast Milk Baby znalazła się w zestawieniu Dr. Toy Top 100 Best Children’s Product of 2011, została uznana za produkt  Socially Responsible Products distinction (produkt odpowiedzialny społecznie).

więcej na: bebegloton.pl