Reklama

Nowatorski pomysł na przekazane dzieciom wiedzy na temat ciąży i narodzin czy szokujący pomysł. Każdy z nas musi sam odpowiedzieć sobie na to pytanie. Linia ręcznie robionych lalek MamAmor (ok. 540 PLN) to kolekcja inspirowana narodzinami dziecka. Dzieci mogą przez zabawę zrozumieć co oznacza ciąża, jak wygląda naturalny poród, pępowina i łożysko, jak rodzi się dziecko przez cesarskie cięcie, jak karmi się malucha piersią.  

Lalki dla dzieci są tak uszyte, by można było obejrzeć każdy etap pojawiania się dziecka na świecie w bardzo realistyczny sposób. Konstrukcja lalki pozwala pokazać maluchowi jak noworodek rodzi się siłami natury, jak jest połączone z ciałem mamy pępowiną i łożyskiem. Do wyposażenia laki dołączone jest łożysko wraz z wykonaną ze sznurka pępowiną. Widok jest bardzo realistyczny. Można też oglądać cesarskie cięcie, karmienie piersią, które ułatwiają odpowiednio rozmieszczone napy do których przytwierdza się zabawkę imitującą noworodka.


Dla jednych osób jest to zbyt szokujące, że lalka, atrybut dzieciństwa w tak realistyczny sposób, bez żadnych zahamowań pokazuje tak intymny moment narodzin, dla innych jest to ciekawy sposób na wytłumaczenie dziecku jak ono pojawiło się na świecie, jak wygląda poród.

Zobaczcie i sami oceńcie!

 

mamamordolls.bigcartel.com