Reklama

Grudzień to szczególny czas oczekiwania na ukochane Święta Bożego Narodzenia. Każdy ozdabia dom i stara się nadać mu niepowtarzalny urok. Dzieci w tych świątecznych przygotowaniach mogą stać się nieocenionymi pomocnikami. Wszystko co wykonamy samodzielnie z naszymi dziećmi stanie się wyjątkowe i nabierze szczególnego znaczenia. Zaprośmy dzieci do wspólnych świątecznych przygotowań.

Wydawnictwo Jedność na tegoroczne święta przygotowało wiele przydatnych książek, które pozwolą na samodzielne wykonanie niezwykłych ozdób. Boże Narodzenie i zaskakujące pomysły z papieru (15,65 PLN), Świąteczne dekoracje (16,80 PLN), Sam wykonuję świąteczne ozdoby (12,60 PLN), Bożonarodzeniowe ozdoby z papieru (9,98 PLN), to prawdziwe kopalnie pomysłów na wykonanie opakowań na prezenty, kalendarzy adwentowych, szopek, kartek świątecznych, ozdób z Mikołajem itp., które nadadzą każdemu wnętrzu świątecznego klimatu. Wraz z książką Sam wykonuję ozdoby z aniołkiem (12,60 PLN) możemy cały dom udekorować świecznikami, kartkami i ozdobami z motywem aniołków.      Coś specjalnego dla miłośników tych uskrzydlonych opiekunów.

 

 

Blask Bożonarodzeniowych Świateł (9,98 PLN) pomoże stworzyć świetlne dekoracje, których blask umili każdy grudniowy wieczór. Znajdziemy w niej pomysły na świeczniki, lampiony czy dekoracyjne girlandy. Ciekawe pomysły na świąteczne ozdoby znajdziemy w książce Wycinanki na Boże Narodzenie (8,40 PLN). Znajdziemy w niej pomysły na wykonanie serwetnika, pudełka na słodycze, witraży czy ozdób na choinkę.

Dekorując dom nie możemy zapomnieć o świątecznym stole, tu pomocą okaże się książka Na świątecznym stole (9,98 PLN) wraz z wzorami do kopiowania. Oprócz tradycyjnych papierowych ozdób możemy stworzyć coś niepowtarzalnego. Makaron na choince? (27,30 PLN) pokazuje, że ten pyszny materiał           z powodzeniem nadaje się na wykonanie pięknych i oryginalnych choinkowych ozdób.

Kiedy dzieciaki wykonają wszystkie ozdoby i wspólnie z rodzicami udekorują dom, mogą zasiąść              do interesującej zabawy z książką Boże Narodzenie z choinką (7,35 PLN), w której znajdą historyjki, łamigłówki, labirynty, kolorowanki i wiele zagadek logicznych, które umilą każdą chwilę tych niezwykłych świąt. Możemy zaproponować dzieciom wesołą zabawę w tworzenie arki Noego. Książka Sam tworzę Arkę Noego (8,90 PLN) pozwoli samodzielnie skonstruować model arki i przybliżyć dzieciom biblijne opowieści. Książka zawiera model arki, postacie zwierząt i ludzi do kolorowania.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

jednosc.com.pl

Zobacz inne pomysły na prezent: