Reklama

Zestawy Koloruj na okrągło od Aqua Studio  nie tylko urozmaicą codzienną kąpiel dziecka, ale będą mu towarzyszyć podczas całego aktywnego dnia. Ozdobione przez malucha staną sie jego wyjątkową i niepowtarzalną zabawką, gdyż on sam przyczynił się do ich obecnego wyglądu. Które dziecko nie chciałoby mięć takiego kompana?

W skład każdego zestawu wchodzi mięciutka, wesoła maskotka oraz komplet zmywalnych, nietoksycznych flamastrów, które dodadzą zwykłej kąpieli nieco kolorów. Przytulanki są białe z delikatnymi czarnymi wzorkami, a ich jedyny barwny element to bajecznie kolorowe paseczki, tworzące włosy, grzywę, uszy, itp., zależnie od wybranego modelu. Barw doda im dopiero dziecko, które zabierze się za kolorowanie zabawki. Wystarczy trochę fantazji, aby obudzić do życia wymarzoną, bajkową postać. Tworzenie własnych rysunków oraz kolorowanie nadrukowanych wzorów na maskotce będzie ogromną atrakcja dla dziecka, które wcześniej raczej nie miało okazji do tego typu zabawy. A w momencie, gdy stworzony wzór znudzi się maluchowi, można przytulankę wyprać i rozpocząć całą zabawę od początku, zmieniając ubarwienie i rysunki pokrywające mięciutkiego przyjaciela.

Zabawa z zestawami Koloruj na okrągło pozwoli poczuć dzieciom radość tworzenia i pozytywnie wpłynie na rozwój ich wyobraźni i kreatywności.

Maskotki wypełnione są w środku gąbką, a więc można bez obaw zanurzać je w wodzie, a po kąpieli szybko wysuszyć.

Produkty z serii Koloruj na okrągło są nietoksyczne, a więc bezpieczne dla maluchów.

Zawartość zestawu: 

  Zabawka dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Uczy i Bawi