Reklama

Zestaw Color Wonder spełni oczekiwania każdego małego artysty. Przy jego pomocy dzieci stworzą niezapomniane prace, będą podsycać swoje artystyczne pasje oraz zdobędą nowe umiejętności plastyczne. Jest to doskonałe połączenie przyjemnego z pożytecznym w jednej zabawce, która nie tylko cieszy oczy, ale także rozwija.

W jego skład wchodzi 18 wyjątkowych kartek oraz różnokolorowe nietypowe flamastry dla dzieci do malowania po nich. Rezultat jaki dzieci osiągnął korzystając z tych pomocy będzie niezwykle oryginalny, gdyż powstałe w ten sposób rysunki, będą po prostu błyszczeć. "Metaliczny efekt" nada dziełom dziecka zupełnie nowy wymiar i zachęci do dalszych projektów, zapewniając całe mnóstwo kreatywnej zabawy.

 

Wonder Color zapalonym plastykom daje możliwość rozwoju w nieco innym kierunku niż tradycyjne rysowanie oraz urozmaici ich prace, a mniej zaangażowanych artystów być może przyciągnie swoim magicznym efektem i zachęci do spróbowania się w tej dziedzinie.

Wkłady w pisakach są bezbarwne i specjalnie przeznaczone do rysowania po załączonych do zestawu kartach. Rodzice nie muszą, więc obawiać się o poplamione rączki czy ubranka swoich pociech.

W zestawie Wonder Color :

  • 18 karetek z "metalicznym efektem",
  • 5 kolorowych flamastrów. 

Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Producent: Crayola

Uczy i Bawi

Zobacz inne pomysły na prezent: