Reklama
Moose Baby Bib Clip

Moose Baby Bib Clip to rewelacyjny uchwyt, który pozwala na stworzenie ochronnego śliniaka z tego co akurat znajduje się pod ręką. Wystarczy przypiąć do niego kawałek dowolnej tkaniny, serwetkę, papierowy ręcznik czy tetrową pieluszkę, aby uratować ubranko przed poplamieniem. Wygodne rozwiązanie umożliwia swobodne jedzenia przez dziecko pokarmów w dowolnym miejscu, bez obawy o stan nowej bluzeczki.

Sprawdzi sie zarówno w domu podczas codziennych posiłków, jak i w czasie podróży, rodzinnego wyjścia do restauracji czy na spotkaniach w większym gronie. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że przenosić go można nawet w kieszeni, a przechowywanie go nie zajmuje zbędnego miejsca.

Moose Baby Bib Clip pozwoli również łatwo i szybko stworzyć fartuszek, który przyda sie podczas malowania farbami, wspólnego pichcenia czy innych grożących wybrudzeniem zabaw. Wystarczy zaczepić do niego większą płachtę tkaniny. Za jego pomocą można także przymocować zabawkę do wózka lub fotelika, aby uniknąć upadku na ziemię lub zgubienia jej. A po przypięciu do uchwytu kocyka tworzy się intymna zasłonka, pozwalająca na komfortowe karmienie dziecka piersią w miejscach publicznych.

Moose Baby Bib Clip

Moose Baby Bib Clip
Cechy Moose Baby Bib Clip:

  • dla dzieci w różnym wieku,  
  • regulacja pozwala na dopasowanie odpowiedniej długości,  
  • łatwy w użyciu,  
  • zajmuje bardzo niewiele miejsca,  
  • bezpieczny, łatwy w czyszczeniu i wytrzymały. 

Produkt przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 miesięcy do 4 lat.

Dystrybutor: Just4kids

Od-Narodzin.pl