Reklama

Wrażliwa skóra niemowlęcia jest bardzo podatna na negatywne skutki działania syntetycznych substancji chemicznych, co może objawić się podrażnieniami i reakcjami alergicznymi. Dlatego też warto sięgnąć po naturalne kosmetyki i środki czystości, aby zapewnić maluszkowi maksymalną ochronę i bezpieczeństwo.

Antybakteryjna pianka Bentley Organic (22 zł) została stworzona właśnie z myślą o takiej wrażliwej i delikatnej skórze niemowląt i dzieci. Jej unikatowa formuła niezwykle skutecznie zabija bakterie, nie wysuszając przy tym małych rączek.

Wyprodukowana została w 90% ze składników organicznych i jest wolna od sztucznych aromatów, które mogą wywoływać reakcje alergiczne. Niezwykle łagodna, nie zawiera alkoholu ani kwasu p-hydroksybenzoesowego, jednocześnie bezwzględnie niszczy niebezpieczne bakterie. Badania niezależnej organizacji certyfikującej "Soil Association" udowodniły, że zabija aż 99,9% szkodliwych drobnoustrojów. Usuwając niebezpieczne substancje z naskórka, nie wyjaławia go, co czyni z niej idealny produkt dla aktywnych maluchów, które ciągle się brudzą i wymagają częstego mycia rączek. Zawarty w piance naturalny aloes dodatkowo nawilża dłonie, utrzymując je w dobrej kondycji.

Antybakteryjna pianka jest przyjemna w stosowaniu, nie pozostawia tłustej warstwy na dłoniach. Wystarcza na ok. 125 aplikacji, a ponieważ nie wymaga spłukiwania, nie musisz mieć przy sobie wody, ani ręcznika, aby z niej skorzystać. Produkt wręcz niezastąpiony w czasie spacerów i podróży.

Dystrybutor: Eco and More Sp. z o.o.

ekomaluch.pl