Reklama

Moja Pierwsza Encyklopedia to bogaty zbiór interaktywnych gier edukacyjnych,  przez które maluszków przeprowadzi zabawna Karotka. Każdy element zestawu realizuje jeden z zakresów nauczania przedszkolnego, co może stanowić doskonałe przygotowanie oraz uzupełnienie wiedzy zdobywanej przez dziecko na zajęciach.

Ponadto w eleganckim pudełku znajdują się liczne kolorowe, solidnie wykonane karty, które dostarczą jeszcze więcej zabawy. Przy ich pomocy maluch może uczestniczyć w grach tematycznych rozwijających zdolności manualne lub sprawdzić swoją wiedzę w quizie z Karotką. Ta święcąca magiczna marchewka, ku uciesze dzieci, potwierdza prawidłowe odpowiedzi dźwiękiem.

Elementy Encyklopedii:

  • Elementarz dziecka,
  • Alfabet i słowa,
  • Wesoła Farma,
  • Kształty i Kolory,
  • Mój Pierwszy Angielski,
  • Cyfry.

Gra edukacyjna Moja Pierwsza Encyklopedia  należy do   serii dydaktycznej Karotka marki Lisciani Giochi,   która skierowana jest do dzieci powyżej trzeciego roku życia i ma na celu pomoc maluchom, między innymi w poznawaniu pierwszych słów, nauce alfabetu czy podstawowych zasad matematyki. Taka nauka poprze twórczą zabawę ułatwi im przyswajanie wiedzy w późniejszym okresie wczesnoszkolnym.

Dystrybutor: Dante

Moja Pierwsza Encyklopedia- wybrałam ją dlatego, że taki interaktywny zestaw to idealny sposób na pokazanie dziecku świata, kolorowe pudełko zawiera 6 gier w których główna bohaterką jest mówiąca marchewka. Myślę, że to najciekawsza z propozycji.
kingamiśkiewicz