Reklama

Pierwszym, najważniejszym świętem w życiu dziecka są chrzciny. Staramy się zadbać o to, by ta wspaniała uroczystość była wyjątkowa, by nasze dziecko było pięknie i wyjątkowo ubrane.

Jak zadbać o elegancką oprawę tej uroczystości? Jaki strój wybrać dla maluszka? Co kupić na prezent? Te pytania nurtują niejednego rodzica i uczestników tej uroczystości. Studio Caramella (akcesoria do chrztu od 149 PLN) to marka oferująca wysokiej jakości akcesoria dla dzieci. Charakteryzuje  się oryginalnym wzornictwem, dbałością o detale, ręcznym wykonaniem oraz najwyższą jakością importowanych tkanin.

Studio Caramella oferuje nam personalizowane akcesoria do chrztu, piękne sukienki, gustowne upominki oraz aranżacje na ważne uroczystości.

  • Personalizowane akcesoria do chrztu
    Klasyczna i elegancka szatka i ozdoba na świece wykonane z wysokiej jakości tkanin, wykończone koronką i ozdobione srebrnym haftem. Do zestawu można dołączyć biały, ozdobny kocyk.
  • Sukienki do chrztu
    Sukienki specjalnie zaprojektowane na tę okazję przez Sylwię Majdan są wykończone delikatnym tiulem oraz udekorowane koralikami.
  • Prezent na chrzest
    Może to być pięknie wykonana pościel wraz z kocykiem ozdobione inicjałami dziecka.


studiocaramella.pl

 

Zestaw do chrztu z kolekcji Caramella zachwyca już od momentu odebrania go z salonu. Piękne opakowanie kryje w sobie perfekcyjnie wykonaną szatkę i ozdobę na świecę. Wszystko jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, przyjemny gatunkowo materiał, delikatna koronka i pamiątkowy chaft. Zdecydowanie przewyższa jakością klasyczne, błyszczące i śliskie szatki, które są nieco kiczowate.

 

 

Zestaw, który otrzymaliśmy do testów jest bardzo elegancki. Swoim niezwykłym wyglądem uświetnił uroczystość chrztu naszej córki.

 

 

Dziękujemy za tak piękną pamiatkę Marta, Michał i Maja.