Reklama

Dzieci uwielbiają zabierać ze sobą zabawki do kąpieli lubią myć lale, kapać tak jak prawdziwe dzieci. Niestety zwykłe lale namiękają i trudno jest usunąć z nich wodę.

Lalki Tidoo (od 169 PLN)do kąpieli są wypełnione lekkimi kuleczkami, dzięki czemu nie toną ale unoszą się na wodzie. Można je z powodzeniem kapać. By lala wyschła wystarczy powiesić ją na specjalnym wieszaczku umiejscowionym z tyłu, dzięki czemu doskonale się osuszy.

Lalki Tidoo pięknie pachną, ponieważ są wyprodukowane z tworzywa pachnącego wanilią. Są dopracowane w każdym detalu, posiadają piękne ubranka i dodatkowe akcesoria. Są przeznaczone dla dzieci od 18 miesiąca życia. Zabawa lalkami sprawia dzieciom bardzo dużą frajdę. Ulubioną lalkę można zabrać ze sobą do kąpieli i nic jej się przez to nie stanie.

 

 

                                                                                                                                                                     

 

Gdy Twoje dziecko się kąpie chętnie sięga po zabawki... Dlatego każdy rodzic ma w łazience pod ręką chociażby gumową kaczuszkę:) A co gdy dziecko zaciągnie do wanny lalkę? Zazwyczaj wtedy tłumaczymy, że lala nie może się kąpać... Ale czemu by nie?!

            Lalki Tidoo Corolle są zrobione specjalnie z myślą o maluchach, które pragną pluskać się w wodzie ze swoimi lalkami. Dzięki temu, że są one wypełnione lekkimi kuleczkami unoszą się na wodzie jakby pływały! Nie musicie się martwić o to, że lalka zamoknie i ciężko będzie ją wysuszyć. Wystarczy, że zostawicie ją na noc do wyschnięcia a rano znów może służyć do zabawy.

Ale to jeszcze nie wszystko! Lalka cudownie pachnie wanilią:) Zapach ten unosi się niemal w całej łazience! Co dodatkowo urozmaica kąpiel:)

            My wraz z córcią dzięki niej dodatkowo uczymy się przez zabawę. Gdy myję jej rączki proszę by ona tak samo umyła rączki swojej lali itd. To wspaniała zabawa a ile dzięki temu przyswoi!

            Lalka idealnie sprawdza się zarówno w wodzie jak i na "lądzie". Dokupić można do niej ubranka czy dodatkowe akcesoria i bawić się tak jak każdą inną lalką. My posiadamy małą lalkę Tidoo, która idealnie wpasowuje się w małe rączki rocznego dziecka.

 

 

Polecamy!

Razem z moim 8miesiecznym synkiem testowalismy zabawke do kapieli. Zainteresowanie ta lalka bylo duze z powodu koloru ubranka lalki i kontrastujacych konczyn. Niestety, tak malego dziecka trzeba caly czas pilnowac gdyz ida mu zabki i wszystko bierze do buzi. Przykladowo nozki sprawdzaly sie dobrze jako gryzak lecz samo ubranko, ktore nasianka woda juz nie bo maluszek mogl sie nalykac plynu. polecam dla starszych dzieci.
pozdrawiamy

 

Julita i Seabstianek :)