Reklama

 Osmo Coding to wielokrotnie nagradzany system do gry na iPada, który otwiera przed Twoim dzieckiem świat praktycznych, interaktywnych zabaw. Trzy atrakcyjne gry znajdujące się w zestawie — Coding, Masterpiece i Newton — oferują szeroką gamę ćwiczeń rozwijających umiejętności programowania i rysowania oraz pogłębiających wiedzę o prawach fizyki.

Coding

Gra Osmo Coding uczy dzieci, jak używać komend programowania i prawdziwych bloków kodu do sterowania zabawnym stworkiem Awbie uwielbiającym wcinać przepyszne truskawki. Dzięki komendom dzieci mogą towarzyszyć Awbie'emu podczas jego niezwykłej wędrówki, pomagając mu omijać drzewa i zbierać smakowite truskawki. Zaczynają od prostych kombinacji poleceń i bloków kodu, a z czasem — w miarę odkrywania zakamarków jego świata — tworzą kombinacje coraz bardziej złożone.

Masterpiece

Osmo Masterpiece to narzędzie do rysowania, które pomaga Twojemu dziecku rozbudzić w sobie duszę artysty. Wystarczy wybrać zdjęcie z aparatu czy zasobów sieci lub obrazek ze specjalnie dobranej galerii, a Masterpiece zmieni je w szereg linii pozwalających łatwo odtworzyć oryginał. Następnie krok po kroku uczy, jak tworzyć przepięknie rysunki.

Newton

Osmo Newton to oferująca nieograniczone możliwości gra o prawach fizyki, w której podczas rozgrywki rysujemy i wykorzystujemy przedmioty z prawdziwego świata. Wystarczy położyć wybrany przedmiot przed ekranem, a następnie manipulować nim tak, aby spadające kulki trafiały w wyznaczone cele.

więcej:
http://www.apple.com/pl/shop/product/HK722ZM/A/zestaw-gier-osmo-coding-game-kit-na-ipada