Reklama

WeGirls pomaga rodzicom wychowywać aktywne, pewne siebie i szczęśliwe dziewczynki, które mają i będą miały wpływ na rzeczywistość.

Lalki WeGirls to najlepsze towarzyszki zabaw, przyjaciółki, która można pokochać. Mają osobowości i imiona – są bohaterkami przygodowych i edukacyjnych książek WeGirls.
Niosą ze sobą prawdziwe wartości i dobre emocje. Wyglądają jak współczesne, małe dziewczynki. Jest ich 12. Niektóre z nich mają piegi i noszą okulary. Ich gęste włosy można czesać w nieskończoność, ich oczy zamykają się. Dwie z lalek WeGirls wyróżniają się ciemniejszym kolorem skóry. Wykonane z miękkiego materiałów najwyższej jakości gwarantują twórczą i bezpieczną zabawę na wiele lat. Bogata kolekcja ubranek i wyjątkowe akcesoria dla lalek jak sprzęty sportowe, koń i strój do jazdy konnej, wyposażenie „małego doktora chirurga” lub „małej szefowej kuchni” to ciągle nowe pomysły na rozwijającą zabawę i inspiracja do podejmowania nowych aktywności w rzeczywistym świecie. Unikalne akcesoria jak wózek inwalidzki i kule rozwijają wrażliwość dziecka i uczą tolerancji. WeGirls pokazuje dziewczynkom, że mogą spełniać swoje marzenia i zmieniać świat. Aktywizuje, zachęca do realnego działania - pomagania innym, troski o zwierzeta i środowisko – także poprzez cykliczny Wielki Konkurs Dobrych Uczynków. Towarzyszące lalkom przygodowe i edukacyjne serie literackie WeGirls dostarczają dobrych wzorów, nowych pomysłow na zabawę i rozwijania swoich talentów i umiejętności.

więcej: http://wegirls.com