Reklama

Przepiękna kolekcja zabawek dla najmłodszych dzieci, wykonana z bezpiecznych materiałów przyjaznych dziecku i środowisku.
Pierwsze zabawki na świecie w których udało się połączyć naturalny kauczuk i miękką bawełnę.
Bohaterowie książeczki ,,Dzień w parku z Meiyą i Alvinem'' sympatyczna myszka Meyia i zawsze uśmiechnięty słoń Alvin przybywają do dziecięcej krainy bezpiecznej zabawy aby umilić czas dzieciom. 

Kolekcja www.meyiaandalvin.com została podzielona na zabawki wykonane w całości z kauczuku (gryzaki, piszałki), zabawki w których postacie mają kauczukową główkę i miękki bawełniany dół postaci (gryzaki, grzechotki, comfortery, przytulanki), i postacie w całości wykonane z miękkiej bawełny.

Kauczuk do produkcji marki Meiya & Alvin pozyskany jest z lasów kauczukowych objętych zrównoważonym zarządzaniem leśnym.
Barwniki użyte do kolorowania i malowania oparte są w 100% na barwnikach pochodzenia roślinnego, obojętnych dla ludzkiego zdrowia, ponieważ nie zawierają grupy AZO-wej.
Kartonowe opakowania marki Meiya & Alvin wykonane są z papieru recyclingowanego zaś nadruk wykonany jest nietoksycznymi farbami na bazie oleju sojowego.
Wybierając produkty Meiya & Alvin Twój Maluszek uniknie:

substancji alergennych
sztucznych barwników
substancji rakotwórczych
substancji wpływających na układ hormonalny
plastyfikatorów - chemicznych substancji pochodnych ropy naftowej
BPA, ftalanów, parabenów, PCV i innych pochodnych ropy naftowej, które nie są bez znaczenia dla zdrowia Noworodka i Niemowlaka.
Jednocześnie wybierasz produkty, który są w 100% organiczne i zostały wykonane z naturalnych materiałów, czyli w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego i Twojego Maluszka.
więcej: http://bbtb.pl/17-meiya-and-alvin