Reklama

W kolekcji GORJUSS od Santoro zakocha się mała dziewczynka, nastolatka, mama, a nawet babcia. Te wyjątkowo urocze, oryginalne i nietuzinkowe produkty przyciągają uwagę, i sprawiają, że ich właściciele czują się z nimi wyjątkowo bez względu na wiek.

Kolekcja GORJUSS jest najbardziej znana i rozpoznawalna. Obejmuje ona kilka serii: "Dziewczynka Biedronka", "Dziewczynka z Króliczkiem" czy "Dziewczynka z Liskiem".

Z motywami tych dziewczynek znajdziemy przepiękne i wyjątkowe kolekcje notatników, długopisów, etui, papeterię, którą zamawia również Królowa Anglii, wyjątkowe i unikalne torby, torebki, walizeczki, kosmetyczki, saszetki, portfele i akcesoria

Dla starszej siostry czy mamy przeznaczona jest kolekcja "Szkocki Piesek", w ramach której można skompletować stylowe etui na okulary, kosmetyczkę, portfel, torebkę i dużą torbę na zakupy.

Produkty Santoro sprzedawane są w najbardziej znanych i prestiżowych butikach na całym świecie: MoMA w Nowym Jorku, Harrods, galerie La Fayette, El Cortes Ingles, Soho, Seibu, Mitsukoshi, United Colours of Benetton, FAO Schwartz, Hamley, Rinascente.

To wyjątkowe produkty, które zabiorą nas do bajkowego świata.

więcej: mokiki.pl