Reklama

"Niedobry kotek" i Głupiutki piesek" wydawnictwa Łajka, to książeczki o p rzygodach pewnej małej dziewczynki, która dzięki temu,  że jej tata jest dyrektorem ogrodu zoologicznego ma bardzo bliski kontakt ze zwierzątkami.

W książce "Niedobry kotek" mamy do czynienia z historią, w której dziewczynka zostaje obdarowana małym kotkiem, z którym przeżywa różne przygody. W okół przedstawionych zdarzeń dzieje się dużo zabawnych sytuacji, polegających głównie na tym, że coś zostaje uszkodzone, przesunięte lub zjedzone. Dziewczynka początkowo myśli, że to właśnie jej malutki kotek jest odpowiedzialny za te wszystkie rzeczy. Czytelnik obok literek znajdzie wiele obrazków, które z pewnością, w zabawny sposób podpowiedzą, kto jest odpowiedzialny za te wszystkie psoty. Książeczka to jest komedia pomyłek, którą możemy czytać już dwulatkom z uwagi na to, że proporcja pomiędzy tekstem a ilustracją jest bardzo na korzyść ilustracji, po to, aby maluchów nie zanudzić, a zachęcić do lektury i poznawania historii.

  Drugą kiążką jest "Głupiutki piesek". Ta sama dziewczynka, córeczka dyrektora zoologicznego bardzo marzy o piesku i któregoś dnia w ogórku przy domu znajduje psa. Przynajmniej tak jej się wydaje, że to jest piesek. Dziewczynka nie zdaje sobie sprawy, że ma do czynienia z niedźwiadkiem. Bierze zatem pod opiekę misia, prowadzi go na smyczy w różne miejsca. A misiu jak to misiu, zachowuje się w swój charakterystyczny, niedźwiedzi sposób, doprowadzając do różnych ciekawych i zabawnych wydarzeń. Podobnie jak w pierwszej części znajdziemy tutaj przyjemne dla ooczu ilustracje i zabawny tekst.

 

Autor: Adam Stower
Ilustracje: Adam Stower
Wymiary: 265 x 228 mm
Liczba stron : 32
Oprawa: twarda z obwolutą/ na odwrocie podwójny poster

Gdzie kupić

lamala.pl od: 36,00