Reklama

Marzyłeś o tym by pływać z delfinami? Teraz masz okazję zaopiekować się małym delfinkiem, który oddalił się od rodziców i potrzebuje Twojej pomocy. 

Dziecko Delfinek Blu Blu wprost urzeka swoimi, niebieskimi oczkami z pięknymi rzęsami, dodatkowo wydaje odgłosy jak prawdziwe zwierzę, kiedy na przykład głaszcze się go po głowie. Porusza pyszczkiem i oczami. Reaguje na przytulenie, należy się nim opiekować karmić sardynką, czy podawać smoczek i utulić do snu. Uruchamiany jest przez naciśnięcie przycisku znajdującego się na płetwie. 

Ta wspaniała zabawka, pozwala dziecku wyrażać  swoje emocje i uczyć się zajmowania innymi. Uczy empatii i odpowiedzialności. Delfinek jest mięciutki, idealny do przytulania, może również służyć jako poduszka. 

W zestawie znajdziemy:

  • delfinek,
  • rybka,
  • smoczek

Wymiary: 48 x 27,5 x 30 cm

Wiek: od 18 miesiąca życia

Marzyłeś o tym by pływać z delfinami? Teraz masz okazję zaopiekować się małym delfinkiem, który oddalił się od rodziców i potrzebuje Twojej pomocy,
Dziecko delfinek wprost urzeka swoimi, niebieskimi oczkami z pięknymi rzęsami, dodatkowo wydaje odgłosy jak prawdziwe zwierzę, kiedy na przykład głaszcze się go po głowie. Porusza pyszczkiem i oczami. Reaguje na przytulenie, należy się nim opiekować karmić sardynką, czy podawać smoczek i utulić do snu. 
Ta wspaniała zabawka, pozwala dziecku wyrażać  swoje emocje i uczyć się zajmowania innymi. Uczy empatii i odpowiedzialności.
Delfinek jest mięciutki, idealny do przytulania
W zestawie:
- delfinek,
- rybka,
- smoczek.
Wymiary: 48 x 27,5 x 30 cm
Wiek: od 18 miesiąca życia