Reklama

Bramka zabezpieczająca Bindaboo

Wysokość 75 cm, dopasujemy ją do przejść i schodów o szerokości 71-82 cm. Brankę można łączyć z różnymi rozszerzeniami o różnej szerokości, można poszerzyć bramkę do szerokości 136 cm. Jest montowana rozporowo, zamyka się automatycznie, jest łatwa w obsłudze.

dreambaby apollo

Bramka bezpieczeństwa Apollo

Jest montowana rozporowo lub konstrukcyjnie, doskonale zabezpiecza przejścia i schody o szerokości 74-108,5cm. Bramka otwiera się za pomocą jednej ręki, wystarczy nacisnąć i podnieś uchwyt, jest zamykana manualnie. Bramka nie wymaga rozszerzenia, gdyż jest dwupanelowa. 

dreambaby roll up

Bramka bezpieczeństwa Dreambaby Roll Up

Jest to zwijana bramka doskonale zabezpieczająca przejścia w drzwiach, korytarzach i na schodach, jest wykonana z mocnej i wytrzymałej siatki. Bramka jest łatwa w montażu, doskonale zabezpiecza przejścia i schody o szerokości 140cm, można ją zwinąć, gdy nie jest potrzebna. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku 6 - 24 miesięcy. Bramka jest odporna na promieniowanie UV.

dreambaby frontier

Bramka bezpieczeństwa Dreambaby Frontier

Jest to bramka bezpieczeństwa o wysokości 77 cm, jest montowana rozporowo, doskonale zabezpiecza przejścia i schody o szerokości 78-85,5 cm. Bramka otwiera się w dwóch kierunkach, kierunek otwierania może być ograniczony. Można ją otworzyć za pomocą jednej ręki. Wystarczy pchnąć bramkę i zamknie się automatycznie, posiada wskaźnik bezpieczeństwa. Bramka ta jest idealna do zabezpieczenia góry lub dołu schodów, otwiera się w obie strony. Bramka jest wykonana z litego drewna, wypełniona wewnątrz przezroczysta plexi, którą można według swojego uznania ozdobić naklejkami (nie są załączone w zestawie). 

Gdzie kupić

Makro-Baby od: 199,00