Reklama

Urządzenie niezastąpione w każdym domu. Dba o odpowiednią wilgotność powietrza jednocześnie usuwając z niego brzydkie zapachy i zanieczyszczenia. Powietrze w twoim domu jest świeże jak po wiosennej burzy. W sezonie grzewczym powietrze w naszych mieszkaniach dość mocno się wysusza. Niska wilgotność osłabia naszą odporność, wysusza skórę, śluzówki, wywołuje podrażnienia oczu.

Wysuszone powietrze niszczy drewniane podłogi meble instrumenty powodując deformacji i pęknięcia. Najbardziej suche powietrze dokucza naszym dzieciom, które często kaszlą, szczególnie nocą. Wiosną, latem i wczesną jesienią otwieramy okna by wpuścić do mieszkania świeże powietrze. Niestety razem z nim do naszych mieszkań dostają się pyłki, alergeny i znacznie większe ilości kurzu, które korzystając ze znacznie większego ruchu powietrza w naszych domach dostają się również do naszych sypialni.

Boneco Air washer W490 pomaga utrzymać wilgotność na oczekiwanym przez nas poziomie. Nawilżone powietrze jest również znacznie cięższe od suchego. Podobnie zachowują się wszelkie drobiny jakie się w nim znajdują. Pyłki, drobnoustroje, kurz stają się zbyt ciężkie by unosić się w powietrzu i opadają na podłogę. Dzięki temu możemy je łatwo usunąć odkurzaczem. Nawilżające tarcze urządzenia potrafią również wyłapywać z powietrza wszelkie znajdujące się w nim drobiny i skutecznie z niego usuwać.

Dzięki swojej budowie, urządzenie nie wymaga żadnych dodatkowych filtrów anie wymiennych części eksploatacyjnych. Najnowsza technologia cyfrowa Wyświetlacz cyfrowy z panelem dotykowym. Higrostat pomaga zaprogramować urządzenia do utrzymywania wilgotności na oczekiwanym poziomie od 30% do 70% lub na pracę ciągłą. Tryb automatycznego czyszczenia ułatwia utrzymanie higieny urządzenia. Wyraźne kontrolki przypominają o konieczności wymiany elektrody ISS, czyszczenia lub napełniania wodą. Automatyczne wyłączenie jeśli zbiornik na wodę jest pusty. Funkcja automatycznego wygaszenia ekranu podczas pracy w trybie nocnym. Szybkie wyświetlenie aktualnego poziomu wilgotności po przyciśnięciu przycisku, nawet jeśli urządzenie jest wyłączone.

Woda i higiena Innowacyjna metoda oczyszczania wody Ionic Silver Stick (ISS) wykorzystuje właściwości antybakteryjne srebra, zapewniając dobrą jakość wody przez cały sezon. Elektroda ISS działa nawet wówczas, gdy nawilżacz jest wyłączony. Tryb czyszczenia gwarantuje wygodne usuwanie kamienia oraz czyszczenie płyt nawilżających i wanienki. W trakcie czyszczenia nie jest prowadzone żadne nawilżanie powietrza. Energia i wydajność Dwa poziomy robocze: „tryb normalny" i „tryb nocny." Bardzo cicha praca. Oszczędność energii dzięki automatycznemu wyłączaniu. Boneco Air washer W490 cichy przyjaciel Twój i Twojego dziecka

Firma: Intec Medical sp. z o.o.

Gdzie kupić

Intec Medical od: 2270