Reklama

 

Zamień chemię na jedzenie 1

Współczesna żywność jest bardzo silnie przetworzona i wprost naszpikowana różnego rodzaju chemicznymi dodatkami. Najgorsze jest to, że często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak niszczycielski wpływ na nasze zdrowie mają rozmaite barwniki, słodziki, polepszacze smaku czy aromaty. Bez fachowych porad nie damy sobie z rady z ograniczeniem spożywania nachemizowanej żywności.

 

Poradnik dla rodziców Zmień chemię na jedzenie autorstwa Julita Bator przedstawia fachowe porady dotyczące zdrowej żywność, kupowania produktów bez chemicznych dodatków, radzi jakich nauczyń używać w kuchni. Dodatkowo książka wydana przez Społeczny Instytut Wydawniczy Znak zawiera 81 przepisów, które przywracają polskiej kuchni dawną, utraconą przed laty świetność i moc witamin.

Autorka analizuje wpływ sztucznych dodatków spożywczych na nasze zdrowie, weryfikuje informacje od producentów. Julita Bator to także mam dwójki dzieci, które są uczulone na różnego typu polepszacze i konserwanty zawarte w jedzeniu, czego powodem jest diametralna zmiana diety całej rodziny. Autorka serwuje w książce sprawdzoną i rzetelną wiedzę potwierdzoną własnym doświadczeniem.

Gdzie kupić

Empik od: 30,99