Reklama

 „TEKTUROWE STWORY-POTWORY”.

Niedziele dla dzieci to cykl warsztatów edukacyjno – kreatywnych, których celem jest przekonanie dzieci i ich rodziców do wspólnego spędzania czasu w twórczy sposób.

Tym razem zapraszamy Was w zupełnie inne wnętrza, do nowego miejsca, które w inspirujący sposób łączy zabawę i kreatywność. Tym miejscem są Formy Kolory przy ul. Hożej 19

Adres: Formy Kolory, ul. Hoża 19, Warszawa
Kiedy: 21 kwietnia
Godz. od 11.30 do godz. 14:30
Wstęp na warsztaty – 15zł dziecko
Zapisy: biuro@lamala.pl

W temacie maila prosimy wpisać POTWORY oraz imię i nazwisko dziecka. Uwaga ilość miejsc ograniczona.

W programie:
Tekturowe Stwory – Potwory w Rozmiarze XXL, Odkryjemy i udowodnimy, że Wasze dzieci to dumni autorzy wielkich dzieł i pomysłów. Z tektury, kartonów, rolek papierów, taśm i różnych materiałów plastycznych stworzymy z dziećmi i rodzicami duże stwory-potwory.

Przestrzenny świat zwierząt

Kangur, miś, motyl… każde dziecko otrzyma tekturowe elementy odpowiednio ponacinane, z których stworzy swoje zwierzę. Będzie mogło je pomalować, pokolorować, ozdobić krepiną, papierem kolorowym lub innymi materiałami.

Myślankowe karty pracy

Myślanki to książeczki, które pomagają dzieciom rozwijać sprawność myślenia i używać wyobraźni w zabawie. W kartach pracy odpowiemy na nurtujące nasze dzieci pytania:, Co można zrobić z kartki papieru?, Co się kręci? I do czego potrzebna jest woda?

Wszystkie potrzebne materiały sa w cenie warsztatów a wykonane prace dziecko może wziąć do domu! Podczas naszych warsztatów dzieci tworzą swoje dzieła razem z rodzicami.

Dodatkowe atrakcje: Malowanie buziek, Balonowe stwory potwory, Sesja fotograficzna małego artysty i jego prac oraz upominki dla małych gości.

Organizatorzy:
LAMALA www.lamala.pl
RĘKODZIELNIK www.facebook.com/Rekodzielnik

Partnerzy:
Formy Kolory www.formykolory.pl
BOBOM www.bobom.pl
Myślanki www.myslanki.pl

 

--