Reklama

Łóżeczko dla dziecka Koo-di Sun&Sleep   (415.00 PLN) powstało z myślą o rodzicach potrzebujących podczas podróży praktycznego rozwiązania, które zapewni dziecku bezpieczne i komfortowe warunki do snu. Z równym powodzeniem łóżeczko to można wykorzystać także w ogrodzie czy własnym domu.

Główne zalety Koo-di Sun&Sleep to prostota użytkowania, niewielka waga, około 2,5 kg oraz małe wymiary i wygodna forma torby po złożeniu. Łatwe, samoczynne rozkładanie umożliwia błyskawiczne przygotowanie miejsce dla maluszka, a specjalna zaciemniająca zasłona pozwala stworzyć odpowiedni do snu półmrok również w ciągu dnia. Komfort dziecka zwiększa załączony do zestawu wygodny materacyk.

Łóżeczko świetnie sprawdzi się także do spania lub zabawy w mocno nasłonecznionym miejscu, dzięki osłonce przeciwsłonecznej blokującej do 93% promieniowania UVA i UVB. Boki z rozpinaną moskitierą zabezpieczają przed owadami.

Jako łóżeczko Koo-di Sun&Sleep przeznaczone jest dla maluszków od 6 do 18 miesięcy, jednak do zabawy może być wykorzystywany również przez starsze dzieci.

Łóżeczko turystyczne Koo-di Sun&Sleep

 

Cechy łóżeczka turystycznego Koo-di Sun&Sleep:

  • niezwykle lekkie - 2,5 kg,
  • doskonałe na różnego typu wyjazdy, ale także do domu i ogrodu,
  • łatwe i szybkie rozkładanie,
  • wykonane z oddychającego materiału,
  • składa się do wygodnej torby o wymiarach 60 x 30 x 18 cm, która zmieści się praktycznie wszędzie,
  • wymiary po rozłożeniu: 110×60×73 cm.

 

Łóżeczko turystyczne Koo-di Sun&Sleep dostępne jest również w wersji Pop-Up Travel Bassinette o wadze poniżej 1 kg specjalnie dla dzieci od urodzenia do 6 miesiąca życia.

 

Producent: Koo-di

Tublu