Reklama

Zabawki drewniane duńskiej firmy Moover Toys w niezwykły sposób łączą klasyczne wzornictwo z nowoczesnością, efektem czego są wysokiej jakości produkty, które zachwycają wyglądem oraz gwarantują bezpieczną, ale i pełną radości zabawę.

W tę charakterystykę doskonale wpisuąj się wózki dla lalek Moover. Tradycyjna forma, przywodząca na myśl zabawki sprzed lat oczaruje zarówno małych użytkowników, jak i obserwujących zabawę dziecka dorosłych. Przy jego projektowaniu położono szczególny nacisk na to, co dzieci najbardziej lubią oglądać, dotykać oraz w jaki sposób się bawić. Koncepcje te wraz z wysoka jakością użytych materiałów stwarzają dziecku idealne warunki do zabawy, zachęcając do codziennego sięgania po ten uroczy wózeczek.

Zabawa lalkami, układanie ich do snu, zabieranie na spacer, dbanie o nie i sprawianie aby czuły się bezpiecznie to ważne elementy rozwoju emocjonalnego i wychowania dziecka. Maluch poprzez zabawę i naśladowanie zachowań dorosłych uczy się odpowiedzialności i troskliwości. A codzienne wyprawy z wózeczkiem zachęcają do aktywności ruchowej, pozytywnie wpływając na zdolności motoryczne pociech. Zabawka przystosowana jest do układania w niej zarówno dużych, jak i małych laleczek.

Wózki dla lalek Moover wykonane są z wysokiej jakości okleiny brzozowej oraz wyposażone w masywne drewniane koła z gumowymi obiciami, zapobiegające uszkodzeniom mebli w czasie zabawy. Tylną część stanowi jeden kawałek cienkiego forniru.

Zabawka ta dostarczy maluszkom mnóstwo radości, a dzięki ponadczasowej stylistyce i porządnemu wykonaniu posłuży niejednemu pokoleniu.

Cechy wózeczka Moover:

  • tradycyjne wzornictwo,
  • wysokiej jakości materiały,
  • wspiera procesy wychowawcze i rozwój dzieci,
  • wymiary: długość - 42cm, wysokość - 44cm, szerokość - 25cm,
  • waga: 1950 g,
  • ładny czerwony kolor w połączeniu z żółtymi kołami. 

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 10 miesiąca życia.

Dystrybutor: Effii

Effii