Reklama

Projektory i Lightboxy , hiszpańskiego producenta zabawek o nazwie Famosa, pozwolą małym "artystom" zostać mistrzami w rysowaniu swoich ulubionych postaci z bajek Disneya. Spod ręki dziecka wyjdą prześliczne Księżniczki, fantastyczne pojazdy z serii Auta, a także zabawni bohaterowie Klubu Przyjaciół Myszki Miki.

Korzystający z pomocy projektorów początkujący rysownicy wyćwiczą rączkę i w końcu samodzielnie będą potrafili stworzyć równie piękne obrazki. Rysowanie to doskonałe ćwiczenie manualne, pobudzające zmysł plastyczny dziecka. Zabawa rozwija również wyobraźnię i kreatywność. Dzieci mogą projektować bajeczne stroje dla ulubionych księżniczek czy nowe wizerunki Zygzaka McQueena. Wystarczy rozstawić projektor i wybrać odpowiedni wzór, który będzie wyświetlany na ułożonej pod lampą kartce. W tym momencie przy użyciu flamastrów czy kredek maluchy mogą rozpocząć tworzenie własnego dzieła, skupiając się na postaci z rzutnika lub wplatając ją w wymyślony przez siebie obrazek.

Projektory Disney pozwolą na narysowanie i pokolorowanie uroczych Księżniczek, zabawnych bohaterów z bajki Klub Przyjaciół Myszki Miki oraz filmu Auta. Każdy z tych zestawów zawiera 32 slajdy i przeznaczony jest dla dzieci od 4 roku życia.

Projektory Disney

 

Dostęne są również Mini Projektory   mające tę ogromną zaletę, że można je wszędzie ze sobą zabrać. Nie zajmują wiele miejsca, więc sprawdzą sie zarówno podczas wizyty u koleżanki, jaki i na wycieczce. Wystarczy zawiesić sobie taki mini projektor na szyi  i można ruszać na wyprawę. W zestawie znajduje się 6 slajdów i 8 kredek. Dostępna jest wersja z postaciami serii Księżniczek, bohaterami animacji Auta oraz dwie różne z Myszką Miki i jej Przyjaciółmi, odpowiednia dla chłopca i dziewczynki. Przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia.

Mini Projektory

 

Ciekawą propozycją są również LightBoxy   . Na takiej tablicy wystarczy ułożyć kartkę i włączyć podświetlenie, aby zobaczyć gotowe do odrysowania motywy z bajek Disneya. Obrazeczków jest całe mnóstwo. Można wykrzystać je po prostu do zabawy, ale można też przy ich pomocy stworzyć śliczne zaproszenia lub kartki podarunkowe. Umiejscowiona z boku rączka ułatwia przenoszenie zabawki.

LightBoxy Disney

 

Magiczny projektor 3D z kolei to  prawdziwa gratka dla małych miłośniczek Księżniczek Disneya. Z jego pomocą dziewczynki zaprojektują, narysują, a następnie pokolorują swoje ulubione postacie. Dodatkową atrakcją jest możliwość połączenia gotowej pracy ze sceneriami 3D, które oglądane przez specjalne okulary dają fantastyczne efekty.
Zestaw zawiera okulary 3D, 8 scenerii i 24 slajdy.

Magiczny Projektor 3D – Disney Księżniczki

 

Dla tych, którzy również lubią kreatywną zabawę, ale jednocześnie wolą   Myszkę Minnie   , polecamy zestaw pozwalający na projektowanie strojów dla tej sympatycznej postaci. Do kompletu dołączona jest plastikowa figurka 2D, na której dziewczynki będą mogły testować swoje projekty. Zestaw zawiera postać Myszki Minnie (27cm), 3 pary butów, dodatki, 32 slajdy i nożyczki.

Projektor – ubierz swoją Myszkę Minnie

 

W realizacji pasji projektantki mody pomoże dziewczynkom także Projektor – narysuj swoją Nancy. Wraz z nim dzieci skupią się na tworzeniu nowych strojów i dodatków dla swojej modelki. Do projektora załączona jest ramka i tła dzięki którym dziewczynki mogą kreować piękne wzory i ubierać Nancy odpowiednio do pory roku. Zestaw zawiera 6 scenerii i 24 slajdy.

Projektor – narysuj swoją Nancy

 

Również dla chłopców znajdzie się coś specjalnego, zestaw pozwalający zaprojektować własnego Zygzaka McQueena, poprzez stworzenia unikatowych naklejek, które ozdobią załączony samochodzik. Oprócz tego dzieci będą miały okazję narysować i pokolorować wszystkie postacie z animacji Auta 2. Zestaw zawiera plastikowy model Zygzaka McQueena, 32 slajdy, 8 kredek, naklejki do dekoracji i 6 arkuszy papieru klejącego do samodzielnego tworzenia naklejek do dekorowania autka.

Projektor Disney – zaprojektuj swoje Auto

 

Zalecane jest, aby projekcje odbywały się w warunkach słabego oświetlenia.

Dystrybutor: Planeta Puchatka

 

 

 

projektory-lightboxy-famosa

Moja córka przepada za księżniczkami. Mamy w domu puzzle, filmy, książki, stroje, ale tak magicznego zestawu jeszcze nie widziałyśmy. Ania z ogromnym zaangażowaniem szkicuje postacie księżniczek. Pokolorowane i wycięte sylwetki strojnych panien umieszcza się w ramce i zakłada okulary 3D. Zaczarowany świat wiruje i tańczy. Córka zachwycona rysuje, koloruje, a z pod jej rąk wyłaniają cię piękne prace.

Dziękujemy za możliwość testowania zabawki. Sprawiła nam wiele radości.Anna i Natalia.

Niedawno otrzymaliśmy do testu Magiczny projektor 3D Disney.

Jest to wspaniała propozycja dla dziewczynek lubiących rysować.

Sam pomysł projektora polega na rzucaniu konturów księżniczek Disneya na kartkę. Dzięki temu nawet 5-latka jest w stanie narysować (odrysować) piękną księżniczkę, a później ją pokolorować kredkami lub farbami. W zestawie poza samym projektorem otrzymujemy 24 księżniczkowe slajdy, okulary 3D oraz tła 3D, które umożliwiają zobaczenie naszej księżniczki w trójwymiarowym krajobrazie.

 

Sama obsługa nie jest skomplikowana i 5-latka bez problemu sobie radzi tworząc niesamowite rysunki. Osoba która nie wie, jaką metoda powstały grafiki nie jest w stanie uwierzyć, że od początku do końca to dzieło małego dziecka. Polecam na długie jesienne i zimowe wieczory. Zabawka nie wymaga opieki osoby dorosłej – dzięki nieskomplikowanej obsłudze można spokojnie zając się gotowaniem w czasie kiedy nasze dziecko czuje się prawdziwym artystą. Warto zakupić od razu ołówek automatyczny ze względu na „ogrom” księżniczkowych szczegółów, a nie chcemy przecież żeby Arielka czy królewna śnieżka miała usta Angeliny Jolie czy oczy Elmo.

 

Po zakończonej zabawie mały artysta jest w stanie sam złożyć projektor i spakować do pudełka –rzutnik nie zajmuje dużo miejsca w i tak małych sklepach z zabawkami naszych dzieci nazywanymi potocznie pokojami dziecka.