Reklama

Rzucanie do celu

Trafiać do tarczy możemy tkaninowymi woreczkami z ziarnem, rzutkami obciążonymi korkiem, drewnianymi pchełkami, magnetycznymi dyskami czy kuszą ze strzałkami zakończonymi przyssawkami. Tracze można rozłożyć na ziemi (na trawie, piasku czy dywanie w pokoju) lub w przypadku magnetycznych - powiesić na ścianie.

Gracze Bean Bag game Active Play rzucają woreczkami na plansze, próbując zdobyć 21 punktów. Gra nadaje się dla osób w każdym wieku i o różnych zdolnościach, a jej zasady są proste. Wspaniała zabawa na świeżym powietrzu! Możesz grać wszędzie!
Zawartość: 2 ukośne plansze-podesty, 8 woreczków z ziarnami (4 niebieskie i 4 czerwone), instrukcja, tabela wyników.

Już nigdy nie będziesz narzekał, że twoje rzutki są zbyt małe. Zestaw BS Toys, Rzutki XXL składa się z dużej rozkładanej materiałowej grubej maty o średnicy 1m, z wrysowaną tarczą i punktacją oraz zestawu 3 lotek. Rzutki XXL łatwo sie składają. Możesz zabrać je ze sobą na piknik , przybić i rozłożyć na trawie lub piasku. Tarczę należy przymocować do podłoża przy pomocy 4 metalowych kołków dołączonych do zestawu. Zabawa dla całej rodziny na długie godziny.

Bezpieczna kusza BUKI służy do ćwiczeń strzeleckich z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa: naciągnij łuk, ładuj, celuj i strzelaj! Mechanizm zaprojektowany przez firmę specjalizującą się w łucznictwie: mechanizm i strzały z przyssawkami zapewniają bezpieczne użytkowanie!

BS Toys, drewniana gra zręcznościowa Pchełki XL to duży zestaw. Gra zręcznościowa dzięki której dziecko rozwija koncentrację, cierpliwość, koordynację ruchową oraz celność. Dużą zaletą są dodatkowe duże drewniane obręcze oraz środkowa baza. Pstrykaj, celuj i zdobywaj punkty. Pamiętaj,  aby Twoja pchełka nie wypadła poza żółtą obręcz. Jeśli pchełka trafi na obręcz, dostajesz 1 pkt ekstra. Za pomocą krążka dociśnij pchełki tak,aby skakały do obręczy. Gracz,który skoczy najwyżej rozpoczyna grę. Jeśli pchełka skoczyła i zdobyłeś punkt, masz kolejny ruch. Jeśli jest poza żółtą obręczą to kolej następnego gracza.

Zorganizuj partię curlingu albo przekonaj się, kto w rodzinie jest mistrzem kręgli! Gra stołowa Curling Kręgle Active Play zawiera 8 kamieni nadających się zarówno do curlingu, jak i kręgli, 6 kręgli, 2 pręty magnetyczne i rozkładaną podkładkę do grania, a do tego spis zasad.

Paletki i Rzutki magnetyczne z dyskami Scratch to zabawa magnetycznymi dyskami. Wielkość planszy xl (po rozłożeniu 60 cm średnicy) daje mozliwość gry gdy powiesimy (dla starszych dzieci) lub  połozymy planszę (dla maluchów). Zamiast lotek mamy tutaj trójramienne, silikonowe dyski z charakterystycznym "click" przy dotknięciu z tarczą i paltekami.

Wygodne paletki można dopasować do wielkości dłoni dziecka. Dyski łatwo zdejmujemy z planszy lub paletki i gramy dalej.

Klasyczne gry inaczej

Jeśli zawodnikom nie brakuje fantazji, mogą zmienić zasady znanych gier, wykorzystując dotychczas znane akcesoria. Paletki i lotka nie muszą być zestawem do badmintona, można tez grać drewnianymi paletkami w lotkami z piórkiem, lub siatkowe paletki z gumową piłeczką. W piłkę nożną można grać jak w krokieta, mijając zwinnie kolorowe bramki stawiając na precyzyjne trafienia. W kółko i krzyżyk można grać przestrzenie, wrzucają na przemian kolorowe dyski w drewniany kaseton.

Klasyczna gra w wartkiej odsłonie – czyli piłkarski krokiet! Przeprowadź swoją piłkę przez wszystkie bramki, ale uważaj na podania innych graczy. Kto pierwszy, ten lepszy! Futbolowy krokiet Active Play możesz zabrać także na wakacje.

Jeśli potraficie grać w kółko i krzyżyk, to spróbujcie swoich sił grając plenerowo w Cztery w rzędzie Active Play . Postaraj się jako pierwszy ustawić cztery dyski tego samego koloru poziomo, pionowo lub po przekątnej! Drewniana wersja gry kółko i krzyżyk. Po zakończeniu gry otwórz mechanizm blokujący i zwolnij dyski z planszy.

Rakietki z piórkami i piłkami to Zlam Racket od Active Play. Ta gra to świetny sposób na aktywność i zabawę z rodziną oraz znajomymi! Zestaw paletek Zlam świetnie nadaje się do szybkich partyjek na plaży i ekscytujących rozgrywek w ogrodzie! W zestawie są 4 piórkowe lotki i dwie piłki, może więc z niego korzystać każdy, bez względu na wiek.

Dwie elastyczne rakiety oraz zabawna trzęsąca kulka to świetny zestaw do zabawy na plaży bądź w ogrodzie. Graj z przyjaciółmi w BS Toys, Letni tenis i zobacz jak długo można odbijać piłkę.

Zabawy równoważne

Czasem jest tak, że aby się pogimnastykować trzeba mieć motywację. Rozgrywki muszą być efektowne i angażować całą rodzinę. Czy pobawimy się w małe żabki czy o naszym zadaniu zdecyduje koło fortuny, ważne aby się nie poddawać.

KLASK to ekscytująca i jedyna w swoim rodzaju gra z użyciem magnesów. Podczas zabawy mamy jeden cel: umieścić kulkę w bramce przeciwnika! Każdy z graczy dysponuje własnym młoteczkiem, którym steruje spod planszy za pomocą specjalnego magnesu. W ten sposób przepychamy kulkę aż do zdobycia punktu. 

BS Toys, drewniana gra sensoryczna Zbieraj żabki polega na przechodzeniu przez chwiejne, balansujące "liście". Po drodze gracz ma dodatkowe zadanie pozbierania żabek. Gra świetnie ćwiczy koordynację ruchową oraz balansowanie. Liczy się tutaj także sprytne zaplanowanie planu przejścia przez zieloną ścieżkę. Powodzenia!

W Wyścigu latarników liczy się nie tylko szybkość, ale i dokładność. Zadaniem graczy jest zbieranie drewnianych elementów latarni i utrzymanie jej na specjalnej paletce. Gra ćwicząca cierpliwość i zręczność jednocześnie. 

Wspaniała gra towarzyska , Koło zadań XL familijna dla grupki znajomych. Kręcisz kołem i wykonujesz zadanie. Możliwości są nieograniczone. Bądź tak kreatywny, jak tylko chcesz. Bądź bardziej lub mniej aktywny. Pamiętaj, aby dostosować czynności do wieku bawiących się dzieci. Graj sam lub w drużynach.