Reklama

Marka Kid's Concept unika plastiku i wykorzystuje zrównoważone materiały, a w swojej filozofii podkreśla, że zrozumienie aspektów środowiskowych jest priorytetem, dla dobra naszych własnych i przyszłych pokoleń. Świadomy wybór materiałów dokonywany jest już na etapie projektowania, tak by funkcjonalność i trwałość szły w parze. Wszystkie zabawki są uniwersalne, zachęcając do urozmaiconej zabawy zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Produkty są wysokiej jakości, trwałe i ponadczasowe, żeby mogły być przekazywane młodszemu rodzeństwu i później funkcjonowały w drugim obiegu.

Drewniane zabawki Kid's Concept aktywnie wspierają kreatywne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, rozwój zdolności poznawczych i twórczych, wyobraźnię przestrzenną, koncentrację, umiejętności społeczne, a przy okazji również motorykę małą i koordynację ręka-oko. Twórcy już od etapu projektowania zwracają uwagę na to, by unikać plastiku, a wykorzystywać certyfikowane materiały przyjazne środowisku i dzieciom.

Zabawki Kid's Concept zachwycają swoim designem i kolorystyką - po zabawie równie dobrze sprawdzają się jako dekoracje. Zostały stworzone w odpowiedzi na potrzeby rodzin, by produkty wyposażenia wnętrz, meble dziecięce i zabawki tworzyły harmonijną całość.

Drewniane zabawki Kid's Concept wyróżnia wyjątkowy skandynawski design, wysoka jakość i wielofunkcyjność. Nie tylko są wykonane z troską o środowisko, ale też uczą przez zabawę jak o nie dbać. Zaprojektowane w minimalistycznym stylu i stonowanej kolorystyce są uniwersalne, kreatywne i edukacyjne, stanowiąc doskonały element przestrzeni do zabawy w duchu montessori.

DREWNIANA UKŁADANKA-MOZAIKA

Stwórz lub „narysuj”, co tylko chcesz. Możesz ułożyć kwiatek, zaprojektować ładny abstrakcyjny wzór albo zbudować rower? Takie zajęcia, kiedy po prostu tworzysz bez popisywania się, mogą być bardzo pomocne, gdy zechcesz się wyciszyć i po prostu zrelaksować. Fajne jest to, że wszystko, co ułożysz, będzie dobre.

Zestaw zawiera 96 drewnianych elementów o różnych kształtach i 15 kartonów z motywami o różnym poziomie trudności. Możesz skopiować motyw z karty, aby ćwiczyć wyobraźnię przestrzenną lub potraktować wzory jako inspirację. Możesz także narysować właśnie ułożony wzór na drugiej stronie karty.

Zabawa przez obserwowanie połączone z manipulowaniem pobudza wyobraźnię, doskonali zręczność, koordynację ręka-oko oraz ćwiczy koncentrację. Doskonali umiejętność analizowania, tworzenia logicznych struktur i kombinacji. Wzmacnienia umiejętność koncentracji.

Z klocków mozaiki można komponować nieskończoną liczbę wzorów, można je również segregować pod względem ilości, kształtu, koloru czy rodzaju figur geometrycznych.

Wykonane z drewna z certyfikatem FSC.

Inne produkty z serii:

DREWNIANA STACJA DO RECYKLINGU AIDEN

Pracownicy stacji recyklingu w Aiden nie mogą narzekać na brak pracy. Moa, inżynier zajmujący się recyklingiem, nie tylko codziennie siada za kierownicą ciężarówki, ale także dba o to, by obywatele znaleźli drogę do stacji. Zarozumiały ekspert w dziedzinie ponownego wykorzystania odpadów, Nisse, który mieszka w pobliżu, jest tu co tydzień. I zawsze ma nowe pomysły na lepszy i łatwiejszy recykling.

Stacja pozwala na wiele rodzajów zabawy: w odgrywanie ról, jazdę samochodzikami, segregowanie odpadów czy zręcznościowe ćwiczenie w stylu "sortera". Przy okazji zabawy zwiększa świadomość na temat recyklingu.

Zestaw zawiera:

  • ciężarówkę z miejscem na różnego rodzaju przedmioty do recyklingu,
  • 17 wydrukowanych drewnianych kart „śmieciowych”,
  • stację recyklingu konsumenckiego,
  • ciężarówkę do recyklingu z miejscem na kilka kart z tyłu i kierowcą Moa,
  • prywatny samochód z kierowcą Nisse,
  • stację recyklingu ciężarówek z wagą (obracaniu pomarańczowego przycisku towarzyszy dźwięk kliknięcia),
  • punkt recyklingu odzieży, butelek i puszek.

Wykonane z drewna z certyfikatem FSC.

więcej:

https://scandinavianbaby.pl/product-pol-32292-Kids-Concept-Drewniana-stacja-recyklingu-AIDEN.html
https://scandinavianbaby.pl/product-pol-32299-Kids-Concept-Drewniane-puzzle-mozaika.html