Reklama

Informacje o Hotelu

Mercure Wiązowna Brant to obiekt do zadań specjalnych: profesjonalne wydarzenia firmowe, konferencje branżowe, szkolenia w komfortowych warunkach, integracje pełne wrażeń, pikniki firmowe z atrakcjami dla dużych i małych, zapadające w pamięć przyjęcia okolicznościowe. Zawsze gotowe miejsca noclegowe, a do tego pyszne jedzenie. Świetna kuchnia tajska, kuchnia polska z nowoczesnym twistem oraz wybitne słodkości. Restauracja zaprasza codziennie, również z możliwością dostawy pod drzwi. Mercure Wiązowna Brant - do usług!

Atrakcje Hotelu

Zadbany ogród z sielską altaną i paleniskiem na ognisko jest gotowy na imprezy plenerowe. Relaks w hamaku między drzewami, nordic walking albo wycieczka rowerowa w Mazowieckim Parku Krajobrazowym to atrakcje w zgodzie z naturą. Dla osób preferujących rywalizację przygotowaliśmy boisko do siatkówki plażowej oraz do badmingtona. Adrenalina może podskoczyć na naszej tyrolce! 

W samym hotelu możecie zrelaksować się na tarasie słonecznym z pergolą i placem zabaw, na całodobowej strefie saun lub w hotelowej strefie beauty.

Poza bazą podstawową tworzymy atrakcje jak Warsztaty Kulinarne z kuchni tajskiej lub polskiej, wieczory panieńskie w sielskiej altanie na wyłączność czy sezonowe Pole Dyniowe. Zapraszamy do skorzystania z cateringu okolicznościowego, w tym deserów i tortów.

więcej: www.branthotel.pl