Reklama

To lalki są inspirowane filozofią oraz szkołą lalek waldorfskich - czyli zabawek tworzonych z naturalnych materiałów, wypełnionych owczym runem. Do jej powstania przyczynił się żyjący na przełomie XIX i XX w. austriacki filozof i nauczyciel – Rudolf Steiner. Propagował on zabawki proste i naturalne, pozytywnie oddziałujące na wyobraźnię oraz zmysły dziecka. Zgodnie z jego filozofią najważniejszą zabawką jaką dziecko otrzyma jest lalka.

Lalka Art and Doll, to szmaciana lalka dla dziewczynek i chłopców, która jest ręcznie szyta z organicznej bawełny. Powstała, aby łamać stereotypy dotyczące płci, wieku oraz koloru skóry i stopnia sprawności. Każda z lalek przypomina dziecko, dzięki czemu staje się wzorem dla małego użytkownika.

Są uszyte ręcznie ze 100% organicznej bawełny, posiadają w 100% ekologiczne wypełnienie z włókien pochodzących z recyclingu. Mają też ukryte supermoce!

Lalki Art and Doll pomagają dzieciom w odkrywaniu i rozwijaniu wewnętrznego potencjału jakim są wyjątkowe cechy charakteru, które posiada każdy z nas. Dzieci mając przyjaciela w postaci lalki silnie się z nią identyfikują. A poprzez nadanie przez Art and Doll każdej z lal wyjątkowych cech, pomagają one dzieciom w odkrywaniu ich wewnętrznych supermocy i budowaniu poczucia własnej wartości.

Dzięki łagodnemu wyrazowi twarzy, lalki Art and Doll wzbudzają pozytywne emocje, chęć przytulania i opiekuńczości, a także kreują wrażliwość i uczą tolerancji

Lalki Art and Doll pomagają dzieciom w odkrywaniu i rozwijaniu wewnętrznego potencjału jakim są wyjątkowe cechy charakteru, które posiada każdy z nas.

więcej: https://artanddoll.pl/