Reklama

Matchbox™ przedstawia kolekcję zrównoważonych ekologicznie pojazdów Matchbox™ Moving Parts wykonanych z recyklingowanego cynku i certyfikowanego bio-plastiku.

Inspirowane prawdziwymi pojazdami samochodziki do zabawy i kolekcjonowania w skali 1:64, zachwycają dokładnie odwzorowanymi detalami i ruchomymi elementami, takimi jak otwierane drzwi, maska czy bagażnik. W bogatej kolekcji znajdują się metalowe repliki popularnych marek motoryzacyjnych i pojazdów zadaniowych, które dzieci widują na ulicach każdego dnia. Wśród nich są też nowe modele pojazdów elektrycznych marek takich jak BMW, Nissan oraz Honda, które budują świadomość i rozwijają edukację dzieci poprzez wsparcie ekologicznych wzorców zabawy.

Opakowania samochodzików nadają się do recyklingu i posiadają certyfikat FSC, który jest gwarancją materiałów pozyskanych w sposób zrównoważony i etyczny.

Dzieci i kolekcjonerów zachwycą metalowe pojazdy Matchbox™Moving Parts z ruchomymi elementami, takimi jak otwierane drzwi, maska czy bagażnik.Każdy pojazd Matchbox™ ma realistyczne detale, kolory i dekoracje oraz obracające się koła.

Więcej informacji o programie zrównoważonego rozwoju marki Matchbox: Matchbox | W DRODZE KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI | MATTEL

Zobacz inne pomysły na prezent: