Reklama

Dzisiaj w kurniku panuje niezły chaos! W ramach przygotowań do olimpiady kury biegają po wybiegu i kradną sobie nawzajem pióra. Muszą złapać wszystkie rywalki za ogon, jednocześnie pilnując swojego kuperka!

Skubane kurczaki to klasyczna gra dla najmłodszych, w której staramy się przegonić przeciwników i pozbawić ich cennych piór. Podczas zabawy będziemy musieli zapamiętywać położenie kafelków z rozmaitymi obrazkami – odkrywanie ich w odpowiedniej kolejności pozwoli nam przemieszczać się wokół planszy. Gdy uda się nam ominąć kurę należącą do innego gracza, zabieramy zgromadzone przez nią piórka. Kura, która jako pierwsza oskubie pozostałe, wygrywa, a ten, kto ma dziurawą pamięć… skończy z łysym kuperkiem!

Gra z jednej strony cechuje się prostymi zasadami, z drugiej zaś – emocjonującym twistem, który sprawia, że uczestnicy pozostają zaangażowani w zabawę. Do samego końca gracze mają szansę odrobić straty i wysunąć się na prowadzenie, a im więcej rund za nami, tym bardziej pomaga nam dobrą pamięć. Ponadto grę cechuje dopracowane wykonanie: do zapamiętania mamy 12 zabawnych grafik, a figurki kurczaków są wykonane z solidnego drewna i świetnie leżą w dziecięcej dłoni.

więcej: https://www.wydawnictworebel.pl/games/skubane-kurczaki-5312.html