Reklama

Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki JANOD to zabawka rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które dziecko może dowolnie łączyć we wzory. Układanka będzie służyć przed długi czas i nieprędko się znudzi, bo daje wiele możliwości kreacji. Jest pięknie wykonana, co dodatkowo rozbudza zmysł artystyczny, a ponadto ćwiczy logiczne myślenie oraz sprawność manualną u dziecka.

Magnetibook Polski Alfabet zawiera 144 magnesy, w tym 109 magnesów z literami polskiego alfabetu i 35 większych magnesów z kolorowymi obrazkami i słowami, które je opisują. To świetny sposób na naukę alfabetu i idealna rozrywka dla małych uczniów!

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki. Plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki. Dwie przegródki wewnątrz pomagają utrzymać porządek w magnesach. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i nadaje się na prezent.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!

 

więcej: https://janod.pl

Zobacz inne pomysły na prezent: