Reklama

Wyjątkowy robot edukacyjny :"Step" to niesamowita nowość wśród zabawek dla dzieci w wieku 3 - 8 lat. Nowoczesna forma, estetyczne opakowanie, a przede wszystkim edukacyjny charakter zabawki to szereg zalet, dzięki którym robot będzie idealnym pomysłem na prezent dla dziecka.

Robot Step to wyjątkowy produkt technologiczny, przy którym nauka nie może być nudna. Robot mówi, rysuje, opowiada ciekawostki oraz zadaje zagadki. Uczy liter alfabetu, cyfr, a także omawia zagadnienia m.in. z dziedziny zwierząt czy środków transportu.

Dzięki interakcji z robotem, dziecko uczy się poprzez słuchanie i równoczesne odwzorowywanie rysunków tworzonych przez robota.

Obsługa robota jest intuicyjna. Wystarczy naładować zabawkę w wygodny sposób, podłączyć ramię rysujące, wybrać interesującą kartę, włożyć ją do „oka” robota, a następnie wykonywać instrukcje.

Zestaw zawiera:

  • robot z kablem do ładowania oraz 2 pisaki
  • karty z alfabetem (26 kart), cyframi (9 kart) oraz zagadnieniami tematycznymi (30 kart) i quizami (5 kart).

Efektywna nauka idzie w parze z aktywnością, śmiechem i zabawą. Wielopoziomowa i ciekawa edukacja pozwala rozbudzać ciekawość w dzieciach, co pobudza entuzjazm do nauki o świecie.

Jak nauka, to tylko poprzez działanie! Interaktywny Robot Step to nie tylko nauczyciel rysunku dla przedszkolaków, ale także ciekawy przewodnik po zagadnieniach, którymi się interesują.

więcej: https://dante.com.pl/produkt,171747