Reklama

Connetix Pastel wyróżniają nowe, większe zestawy klocków w modnej, jasnej palecie kolorystycznej składającej się z 8 barw. Nowe kolory pozwalają na ciekawsze zestawienia podczas budowy i jeszcze lepiej nadają się do zabawy światłem.

Mocne magnesy w klockach Connetix pozwalają na budowanie szerokiego wachlarza konstrukcji: od płaskich wzorów tworzonych przez maluchy, po wysokie trójwymiarowe zamki, domy, kulodromy i inne budowle, tworzone przez starszaków. Connetix łączy się z innymi zabawkami, a możliwość konstruowania pudełek do chowania skarbów, domków dla lalek, garaży dla aut i używania ich w wielu różnych rodzajach zabawy, to coś co doceni każde dziecko.

Seria Pastel, tak jak oryginalna wersja Connetix Rainbow, jest produktem klasy premium i wyróznia się silnymi magnesami, wklęsłym designem oraz najwyższą jakością zastosowanych materiałów, bez BPA i ftalanów.

Marka Connetix pochodzi z Australii i została założona przez dwie rodziny, które zainspirowane zabawami własnych dzieci, postanowiły stworzyć klocki magnetyczne atrakcyjniejsze i dużo wyższej jakości, niż inne dostępne na rynku. Klocki Connetix są niezwykle trwałe i są zabawką, która towarzyszy dzieciom przez wiele lat.

 więcej: https://lefleo.pl