Reklama

To gra, którą wyróżnia jakość wykonania, duże i bezpieczne elementy, innowacyjny pomysł z wieżą, ciekawa tematyka dla chłopców i dziewcząt i proste zasady. Rozwija koncentrację i ćwiczy zręczność dłoni. Uczy gry zespołowej. Można grać solo i w drużynie.

Wzywamy wszystkich rycerzy do ostatecznej misji. Chwyć miecz, potrząśnij wieżą, aby otrzymać układ kolorów. Teraz użyj miecza, aby ułożyć identyczny układ kolorowych elementów na swoim smoku. Bądź pierwszym, który położy głowę smoka na górze. Wygrałeś! Zawiera instrukcję w języku polskim.

Każdy gracz otrzymuje zestaw kolorowego smoka. Ciało, głowę i miecz. Wszystkie pozostałe kolorowe elementy stoją pośrodku. Upewnij się, że umieszczasz je otworem do góry. Odwróć wieżę do góry nogami, potrząśnij a następnie odwróć ją i połóż na stole. Kolejność kolorowych kulek to kolejność w jakiej wszyscy gracze muszą układać swoje elementy. Przy pomocy miecza układaj elementy na smoku. Rób to ostrożnie. Kiedy skończysz, połóż (ręką) swoją smoczą głowę. Gdy kolorowe elementy spadną, umieść je z powrotem na stole i graj dalej. Kolorowe elementy są w różnych kształtach i rozmiarach. Postaraj się ułożyć smoka w najszybszy, ale także najbardziej stabilny sposób tak, aby po umieszczeniu głowy nie przewrócił się! Pierwszy gracz, który ma prawidłową kolejność i głowę na swoim smoku, otrzymuje 1 punkt. Pierwszy gracz, który zdobędzie 3 punkty, wygrywa grę.

W zestawie znajdują się duże drewniane elementy: tułów smoka 13 x 5.5 cm, głowa smoka 5.5 x 3 cm, miecz 16 cm, wieża 13 cm.

Wiek: 6+

więcej: https://mokopico.pl/product-pol-1779-BS-Toys-drewniana-gra-zrecznosciowa-Wieza-smoka.html?query_id=2