Reklama

Klocki KNOP KNOP pozwalają na tworzenie nieskończonej ilości form i kształtów w połączeniu z miękkością ulubionego pluszaka małych i kreatywnych twórców:

  • rozwijają umiejętności motoryczne
  • wspierają kreatywne myślenie
  • odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych powyżej 3. roku życia
  • są źródłem pozytywnych emocji wszystkie zestawy są kompatybilne ze sobą

Zestawy KNOP KNOP wykonane są z wysokiej jakości materiałów w uspokajających odcieniach kolorów, aby zapewnić dziecku kojącą i estetyczną zabawę. Dzięki hipoalergicznym, miękkim i spieralnym modułom filcu – KNOP KNOP to nowoczesna marka, która nie poświęca możliwości konstrukcyjnych na rzecz designu, tylko łączy z powodzeniem te dwie rzeczy.

Wszystkie moduły filcowe są zaprojektowane tak, aby miały optymalny rozmiar i kształt do doskonałej zabawy. Dzięki szerokiej gamie długości i szerokości elementów oraz zapinanym zatrzaskom, zestawy konstrukcyjne zapewniają dziecku swobodę tworzenia setek modeli!

Z wiekiem dzieci rozwijają swoje naturalne zainteresowania i pasje, a KNOP KNOP odzwierciedla i pielęgnuje tę indywidualną wolność. Zabawki dzielą się na trzy kategorie - Zwierzęta, Gadżety i Transport - ale to od dzieci zależy  co można stworzyć poza tymi kategoriami! Każdy zestaw zawiera instrukcję tworzenia kilku projektów, a przy większej liczbie zestawów ograniczeniem może być jedynie nasza wyobraźnia.

więcej: https://knopknop.pl