Reklama

Operowe Zwierzaki to sensoryczne zabawki, uwielbiane przez noworodki i małe dzieci, zawierające najpiękniejsze motywy muzyczne, specjalnie dobrane do potrzeb malucha w celu wspomagania rozwoju 0+. Maskotki Baby Opera są czarno-białe, polskie i mają regulowaną głośność. Usłyszymy w nich po 18 znanych utworów najwybitniejszych kompozytorów, takich jak „Dla Elizy” Beethovena, „Pory roku” Vivaldiego, „Marsz turecki” Mozarta, nagranych przez dr hab. Justynę Reczeniedi – śpiewaczkę, mamę, autorkę projektu. Zabawki szyte są w Polsce z certyfikowanych materiałów, posiadają Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka i zdobyły tytuł ZABAWKA ROKU 2019. Operowy Zwierzak to „druga niania”, znakomity „usypiacz”, dobry start na wychowanie w kulturze.

Operowe Zwierzaki (Panda, Zebra, Lemur, Pingwin, Kot, Koala, Owieczka, Sowa) BABY OPERA to pierwsza  zabawka na rynku ze śpiewem klasycznym. Muzyczna maskotka dla dzieci 0+ wspomaga rozwój od pierwszych dni życia i w okresie prenatalnym (polecana również dla kobiet w ciąży). Posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka Op-5106/2022. Szczegóły Opinii można sprawdzić na stronie www.epozytywnaopinia.pl.

Baby Opera jest rekomendowana przez lekarzy, psychologów i terapeutów ponieważ:

USPOKAJA poprzez śpiew buduje poczucie harmonii, obniża poziom stresu

UŁATWIA ZASYPIANIE - wycisza dzięki kojącym dźwiękom znanych utworów

ROZWIJA - korzystnie działa na wyobraźnię i pamięć

UCZY - wydłuża czas koncentracji, ćwiczy słuch

BAWI - stwarza magiczną atmosferę.

Zabawka szyta jest w polskich szwalniach (Pluszak Sandomierz) z najlepszych atestowanych tkanin, posiada moduł dźwiękowy wysokiej jakości, odtwarzający śpiew z muzyką klasyczną. Są to największe hity klasyczne i operowe, a muzyka ta działa uspokajająco, ułatwia zasypianie, wpływa na wyobraźnię, wspomaga rozwój mózgu. Kontrastowe kolory Operowych Zwierzaków (czerń i biel) stymulują rozwój wzroku. Zabawka posiada antyalergiczne wypełnienie. Baterie AAA dołączone do zestawu. Regulację głośności. Produkt zapakowany w eleganckie artystyczne pudełko, autorstwa cenionej graficzki Anastazji Pazury, zawierające instrukcję obsługi i ważne informacje.

Baby Opera to aż 18 znanych melodii w każdym zestawie: Bach, Mozart, Vivaldi, Chopin i wielu innych. Są to największe przeboje, takie jak np. „Wiosna” Vivaldiego, Kanon Pachelbela, „Dla Elizy” Beethovena, Kankan Offenbacha... (czas trwania muzyki: Zebra Meggi, Lemur Kiki oraz Koala Pola i Sam /zestawy aktywizujące/ po 21 min., Panda Lulu, Pingwin Gabi, Kot Mimi /zestawy wyciszające/ po 24 min.). Do kolekcji dołączyły kolejne dwie zabawki - Owieczka Gloria (pieśni uwielbienia, 24 min.) oraz Sowa Fryderyk (z muzyką Fryderyka Chopina, 28 min.).